Slovenija
1878 ogledov

Odvzeto govedo bodo kmetu vrnili

Komentarjev 18
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Iuckyss
    Iuckyss 08:54 18.januar 2024.

    Pravilna odločitev, ampak le v primeru,če bo moral kmet tudi plačati oskrbo teh živali za čas, ko so mu bile odvzete..Vedeti je treba, da je bil že prej opozarjan za podobne napake, ki jih je potem odpravil in očitno delal ...prikaži več nove...Sicer pa je bila zadeva politična, ki so jo producirali iz kletnega hleva na Trstenjakovi..

  • Avatar Leon
    Leon 08:42 18.januar 2024.

    Poslušal sem izjavo poslanke Vide Č.Š. iz NSi o živalih ? Spomnil sem se kako je ukrepala kot direktorica VURSa v aferi Baričević ! Na bruhanje mi je šlo .

  • Idioti 11:26 18.januar 2024.

    Kakor je bilo absolutno pravilno , da so žibveli odvzeli , je sedaj , ko je sam uvidel , kaj je bil vzrok za ZGRAŽANJE cele SLO na njegovo kmetovanje , živali vrnejo ! S tem da plača vse stroške ...prikaži veče prevoza in 1 mesečno stanarino in hranarino za živali !

  • Friderik1950 08:20 18.januar 2024.

    Tega ne razumem. Krave do kolen v dreku (nevarnost bakterijskih okužb obparkeljskega tkiva, ki so težko ozdravljive in vodijo v trpljenje živali in zakol), inšpekcija opozarja nevestnega nehumanega kmeta, nazadnje po novem zakonu odvzame uboge krave, Matoz pa si upa ...prikaži večpa napasi inšpektorico. Pri tem pove, da so sedaj pogoji za vrnitev krav ( s tem se strinja, da prej niso bili) in da so prejšnji pogoji bili posledica povodnji(za kar so izgleda krive krave) To moramo gledati na televiziji. Kup dreka

    • h4ck3r 08:48 18.januar 2024.

      Očitno si zelo slabo gledal in še slabše poslušal...suho mesto je bilo celo prosto, tako da več kot očitno krav ni motilo stanje...no pardon motilo je "krave" drugačne vrste. ;-)

    • Avatar mahatma2
      mahatma2 08:51 18.januar 2024.

      Friderik1950....... Ko bi bilo na svetu več takih ljudi , kot si ti , ki razmišljajo s svojo pametjo. Odlično napisano in v vsem se absolutno strinjam➕➕➕👍👏

    • Friderik1950 09:38 18.januar 2024.

      h4ck3r -poduk. V soseščini gojijo krave na prostem pasmo ABERDIN ANGUS, škotsko govedo, ki je s svojim 'kožuhom' za tako rejo primerno. Imajo pa tudi tristransko zaščiten prostor za krmo in počitek, kjer lahko poležijo in prežvekujejo(krave prežvekujejo). Krave v ...prikaži večv našem primeru, pa so ena od lisastih pasem za katere je primerna kvečjemu mešana prireja (sezona zunaj sezona štala)

    • leonardo 10:05 18.januar 2024.

      h4... jaz sem videl, da je bil z žico zaprt dohod do suhega mesta. Tudi sam sem videl kravo, ki je bila celo zimo zunaj, do kolen v dreku ampak tudi 1x se ni ulegla v blato in je bila ...prikaži več popolnoma čista razen nog, ker je imela prost dostop do suhega ležišča.Matoza pa v drek, naj sam proba kako je ležati v lastnih iztrebkih.

  • Avatar mahatma2
    mahatma2 08:55 18.januar 2024.

    Kot lahko vidimo , da dokler bo obstajala sekta SDS , komunist Janez Janša in podobna baraba Matoz , se morajo še krave bati za prihodnost , kaj šele narod , ki bi bil lahko obsojen na njihovo vladanje

  • Avatar Garancija
    Garancija 08:31 18.januar 2024.

    Mu je že občina naredila nasip,županu bo podaril košaro klobas,in stvar se bo polegla

    • Avatar Mehičanka76
      Mehičanka76 13:43 18.januar 2024.

      Kaj ni to vse skupaj bolano? Kaj ima tukaj občina zraven? Bog nam pomagaj!

  • lojs 13:47 18.januar 2024.

    eni se tukaj gor razglašajo za idiote, drugi pa tega ne priznajo, kdo bi jih loču ... živali so hoteli spizdit, ker so vedeli kaj je kvalitetna roba, pač MESO! ... medijo pač objavijo eno in isto slikco, tako kot ...prikaži več zame, kjer obstaja samo slikca otročka ... in če ni druge , je to pač to ... berem, da ste tukaj gor ljubitelji polskega govna, ki je več kot užitno ... dober tek, butasti slovenčki

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 13:42 18.januar 2024.

    Pa dobro, kdaj bo kdo odgovarjal za slabo ravnanje z živalmi? Pa kaj smo mi to ena velika banana republika, da se potem človeku, ki zanemarja svoje živali le te vrne, ko so mu bile že odvzete? Inšpektorica, ki je ...prikaži več odredila odvzem ima pa zaradi tega probleme. Adijo pamet!!! Ljudje moji, treba bo pokazati komu pripada država, če veste kaj mislim.

  • jezero 11:30 18.januar 2024.

    Če bi pa kravam metali solivec, bi se same umaknila iz te luže! To bi bilo državniško početje.

  • Friderik1950 17:09 18.januar 2024.

    Narobe svet. Namesto, da krave tožijo kmeta za to kaj so pretrpele, toži Matos krave, ker so bile premalo vstrajne v dreku in so na nek način izigrale vestnega gospodarja. premalo so se tudi upirale pri res dokaj ponesrečenem odvozu, ...prikaži veču, tako, da jim grozi, da bodo slej ko prej kaznovane. Sodobna pravljica za prvi razred.

  • Idioti 11:31 18.januar 2024.

    Slovenski živonorejci , če vi mislite , da bomo Slovenci jedli meso krav , ki so bila gojena v dreku do vampov , se JEBENO in PROKLETO MOTITE ! Zbornica ga pa še zagovarja !! Ste mal .uknjeni tam na tej zbornici !

  • Grof 08:16 18.januar 2024.

    Kmetu bodo vrnili vseh 24 goved, berem danes, a ne piše, da bo med njimi tudi govedo Štefančič studio cyti, zaka že, …

    • Avatar Leon
      Leon 08:43 18.januar 2024.

      Mama ti je govedo ...tele zabito .

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.