Avto
83 ogledov

Oglaševana poraba vozil bo realnejša

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • maresem 09:31 26.marec 2014.

    Zakaj ne danes? Ja zato ker to ustreza avtomobilskim lobijem. Kdo bo pa vprašal ubogega potrošnika.

  • STF 11:42 26.marec 2014.

    kaj pa vem, meni rata mojega spravit POD navedeno porabo..Mal manj bremzat pa speljevat non stop pa bo.

  • Avatar skeptik
    skeptik 12:09 26.marec 2014.

    ja, čestitke nooo. In kako lahko v mestu malo manj bremzaš in speljuješ, če imaš do službe 40 semaforjev in po božji sreči padeš v rdeči val?

  • STF 12:22 26.marec 2014.

    Govorim o povprecju voznje. Verjetno ne bom podru rekord na 5km zastoju kajneda?

  • Marko Slovenia 15:54 26.marec 2014.

    Ubistvu je bil to samo izgovor, kako nekomu ki nima za nov avto (večina) pokrasti še več denarja (obesiš se mu na co2)

  • Pepe007 12:35 26.marec 2014.

    Po mojem obstaja en politični trenutek, ko so porabe postale nerealne. Ko se je začel resnejši boj s CO2. Avtomobilske tovarne so samo prikazale, kar je EU politika želela videti. Razvoj v tehniki žal ni tako hiter kot to rabi ...prikaži več politika. Mandati so kratki... CO2 v prometu se zlahka zniža tako, da se vožnja (oziroma del voženj) enostavno prepove. Samo kateri politik bo potem znova izvoljen. Bolje je lagati samemu sebi...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.