Slovenija
1850 ogledov

Oglasi na Bolhi plačljivi

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Leon
    Leon 09:25 29.november 2016.

    Menim,da bi morali pri Bolhi narediti red med preprodajalci in tistimi ,ki zavajajo z oglasi na PODARIM ! Npr. PODARIM posojilo denarja ??????Glede plačila pa po moje niso merodajni ,ampak inšpekcija oziroma policija .

  • Papaja Popi 14:51 29.november 2016.

    Bravo jozek D.

  • nkidess86 07:56 29.november 2016.

    zanimivo kar so povedali glede oglasov za mobilni telefoni in opreme! ponudba je precej nizka, in nismo norci da bi še plačevali za oglaševanje na tako je bil brezplačno oglaševanje. komaj čakam na konkurenca ki bo brezplačna ali vsaj prihod ...prikaži več ebay v SLO.glede plačlivosti za oglase mobilne in opreme pa je res da že v teku skoraj od začetka leta.žalostno je da bolha ni uredila sistem ki priprečuje zavajanje in tistih ki jim pošlješ in ne plačajo oz. ne prevzamejo naročeno tako da prodajalec je v minusu ali obratno.

  • Avatar skeptik
    skeptik 07:45 29.november 2016.

    Žurnal24, haloooooo? A ste vi mal za lunco? Ta pravila igre na bolhi veljajo že vsaj pol leta. In vi to prodajate kot NOVO. Zdaj samo še čakam, da RN prepišejo članek za vami :)))))

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 09:23 29.november 2016.

    Če bi uporabil mal pravopisa in slovnice bi bila tvoja "UKANA" še mogoče razumljiva in pregledna,tko,pa no sej veš............

  • razerznak 10:55 29.november 2016.

    hahahah so na fb skupine po 50k ljudi sj daš tam gor pa bo zh+ihr nekdo kupu

  • AnzeSmolej 11:11 29.november 2016.

    Bolha je zelo osovražena in nepriljubljena, a ima monopol in zato je še živa.Ljudje sedaj imate več kot dober razlog da preklopite na konkurenco!Recimo na Facebooku je več skupin po več 10.000 članov. A žal ni tako ...prikaži več pregledno.Imate na izbiro tudi aplikacije, sam recimo sedaj vse objavim na "Prodajko" aplikaciji! Je super, ker je oglas objavljen, s slikami, veliko hitreje kot pri bolhi.Živela konkurenca!

  • allstarr111 14:47 29.november 2016.

    A krca ne, men so poslal v nekaj dneh ko sem odprl račun, da naj ali plačam njihovo trgovino cca 40 eur mesečno, ali pa me bodo blokirali ter prijavili za kao delo na črno, prodajal sem pa novo glazbilo ...prikaži več ki sem ga dobil v dar za RD, ko sem poslal nazaj sporočilo da v bistvi naj kar prišejo in tudi prijavijo da itak nimam kaj delat in mi je malo dolgočasno, da pa bi z inšpektorji rad kako reku, so se me kao usmilili in da naj sam pošljem sken osebne izkaznice in to je to, sem reku NJET, samo brišite me in smo končali.

  • tomaz 10:36 29.november 2016.

    Če bi bile inšpekcijske službe malo bolj aktivne, bolhe že dolgo nebi bilo več...toliko trgovine na črno, dela na črno in nelojalne konkurence, kot je na bolhi, ni nikjer. Vse podatke imajo na dlani, ukrenejo pa nič. Če bi se ...prikaži več se obdavčili ves promet, ki se ustvari preko bolhe, bi bilo za socialne transferje več denarja.

  • collin 11:50 14.avgust 2020.

    Sem gospa Bedet, pošiljam ponudbo za posojilo med posamezniki, ki vam omogoca, da brez skrbi uresnicite svoje sanje. Ce potrebujete nujno denar, mi prosim odgovorite, da vam lahko dam svojo ponudbo. Moja obrestna mera je 2% in pokriva celotno posojilo. ...prikaži večo. Moj e-poštni naslov: financnabanka01@gmail.com Dober dan tebi. Prisrcno.

  • hopkinsons 08:41 09.marec 2022.

    Dober dan, Tukaj se prijavite za posojila za reševanje vaših finančnih težav ali za začetek podjetja po zelo nizki obrestni meri. Ponujamo posebna posojila za vse zainteresirane in to je certificirana posojilnica z edinim namenom pomagati ljudem in moj kredit ...prikaži večt je dan sam. Za zainteresirane ponujamo tudi naložbene načrte v kriptovalute z dobrimi donosi. Kontakt: Elektronski naslov: hopkinsonloan@yahoo.com Whatsapp: +1 978-792-4582 Hvala.

  • Avatar martine500
    martine500 14:41 20.julij 2022.

    Potrebujete posojilo za nakup hiše, avtomobila ali financiranje različnih dejavnosti, pošljite nam e-pošto. Zahteva je hitro obdelana in denar nakazan na vaš bančni račun po 24 urah. E-pošta: ICC.loan-sercice@protonmail.com

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.