Magazin /magazin/vip
43229 ogledov

Oglasi, spoti, film, komaj 9 let star sin znanega Slovenca že zvezda!

Komentarjev 14
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Garancija
    Garancija 08:44 06.januar 2024.

    Kakšna zvezda,zvezda je oči,da mu je ratal mulca spravit na tv,da od malega ne bo nič več delal,in živel na tuje stroške

  • leonardo 07:49 06.januar 2024.

    Ja reklame. Ne bodi ga treba. Če pa so reklame trapaste pa sploh. Že tako jih je polovico časa v prispevku. Torej najbolj " trapaste" / ki pa ustvarjalec misli, da pritegne) so po mojem mnenju od Hofra. Na drugem ...prikaži večm mestu je Lesnina, ko se pojavi človeška opica s skakanjem. (ne vem kaj ima to poskakovanje skupnega s spalnico). Tretja nič manj zanimiva je prav ta z otroci, ki upravljajo življenje v vagonu. Vsekakor pa ima vsak svoje mnenje, kajne?

    • leonardo 07:52 06.januar 2024.

      Če že kritiziram, naj še pohvalim. Zame je najbolj privlačna reklama LB. Deklica prinese nadarjenemu starčku barvice, da ta izrazi svoje talente. Ja, jar nekako gane me!

    • Toma 10:09 06.januar 2024.

      Mene reklame ne motijo več, saj gledam TV večinoma ”nazaj”. Če pa slučajno v živo, pa je koj tablica v roki!

    • leonardo 10:23 06.januar 2024.

      Tudi jaz, v večini.

  • rd2dmk2 11:03 06.januar 2024.

    nekoč so bile reklame boljše od filmov, kje so časi clia in kaj ostane velikim. dons so pa bedne, tuš in zrnec, hofer in bizovičar so katastrofa od katastrofe, a1 in zrnec je.. a me bereš A1, pa da ne ...prikaži več boš rekel da ti nisem povedu- pooodn,absolutna ničla dosežena. sploh pa tale cavaza kot dedek mraz in njegova pisma, da se ti posuši roka. predlagam da se uvede davek na bedne reklame. ljudsvo klika in ocenjuje.men ni jasn kako ti igralci lahko živijo ob svojih bednih performansih v reklamah

  • Kolr 16:45 06.januar 2024.

    Men tud to zgleda kot samopromocija in kako zivet brez dela...kmal ga je naucu..zato pa gre ta svet v maloro...vcas so otroke ucil delat sedaj pa glumit...

  • Kmodri_ 11:32 06.januar 2024.

    Enkrat pri koritu večno pri koritu!

  • Avatar Tone Murgelj
    bumbar11 15:20 06.januar 2024.

    Vse lepo in prav, čeprav ne razumem te Bede o poročanju o *slavnih*!!!! Jaz sem najmanj toliko *slaven* pa trenutno o meni ne poroča nihče!!!!?

    • bi_ba 18:30 06.januar 2024.

      Hja, to je pa zato, ker ne poznaš A.H.F ! Nesi ji kako bonboniero, pa bo pisala tudi o tvojem prhljaju.

  • Aqua 09:49 06.januar 2024.

    Bravo fantek. Lepo da je vse v redu z njim. Vso srečo še naprej.

  • Avatar torolino
    torolino 17:45 06.januar 2024.

    Znanega slovenca...In znane mame.

  • andrej084 18:00 06.januar 2024.

    O oči kako imaš ti velikega. Ah sine, počakaj, da ga od mamice vidiš....

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.