Slovenija
159 ogledov

Omejevanje družbenih omrežji v službi

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • ARBAJTER 08:16 26.januar 2015.

    Poznam še nekaj ustanov, kjer bi bilo potrebno omejiti uporabo interneta : parlament, vlada, državni zbor...

  • 4krogci 09:17 26.januar 2015.

    Ko so počitnice oz. ko javni sektor stavka dela internet vsaj 100x hitreje, saj ni vse obremenjeno ;)

  • mph 10:00 26.januar 2015.

    Ma vtakakni si nekam ta JS ti in še kdo drug .. pa sam nisem v njem ... ampak imam čez 30 let delovne dobe, sem delal tudi v JS, privat, s.p., ..... Vedno bolj mi to janšistično obrekovanje državnih ...prikaži več ustanov dviga pritisk. NOBENE niti MINIMALNE razlike ni ali privat ali javni sektor. Naj si gre za ta omrežja, zaposlovanje po privat vezah, ... karkoli. Ne tukaj ne v tujini. Sicer ne bi tudi v tujini, predvsem si poglej npr. ZDA, propadala dnevno PRIVAT podjetja kot za stavo. Razrežejo, kupi nekdo drug, nekaj dodatnih ljudi izgubi službo. Edina razlika je, da kapitalist dela izključno za svoj žep, goljufa kjer more, .... od državnega pa imamo vsaj nekaj vsi.

  • mph 10:37 26.januar 2015.

    Ah, še to, včasih sem delal po dve službi, ob vikendih sem si še kaj našel, z leti se naberejo zdravstveni problemi, tudi na račun tega, ... ampak na srečo sem pri delu vedno užival (razen morda enkrat na kratko), ...prikaži več s sodelavci nisem imel težav, niti s šefi, ... in vedno sem bil deloholik ... sem pa v življenju videl en kup ljudi, ki so sovražili svoje delo, so imeli obupnega šefa, ... karkoli, ... ali slabo plačo .... Kot pravi pregovor, nikogar ne moreš tako malo plačati, kot lahko malo naredi, pa tega ne opazijo ne v privat ne v državnih službah.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.