Slovenija
44629 ogledov

Omejitev na občine: To so izjeme in dokazila, ki jih potrebujete

Komentarjev 20
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • 89943da6c76f273b8ff347bd3224d5d4e3bf388c 08:33 26.oktober 2020.

    Pa kaj zdaj spet s temi občinami? Glede na število izjem si lahk vsak izmisli nek razlog zato je to vse skupaj eno zajebavanje. Jaz nočem kontaktov z ljudmi izven mojega gospodinjstva in to vključuje tudi policaje!

  • lulibuc 09:18 26.oktober 2020.

    To me spominja na nacizem v 2. sv. vojni.

    • Pepe007 09:38 26.oktober 2020.

      Zakaj pa? Sklepaš, da je bilo kot v partizanskih filmih? Moj dedek je v času nacizma nemoteno natovoril kmečke pridelke na hrbet in v roke, odpotoval iz Prlekije v Gradec (Graz) delno peš, delno pa z vlakom, tam prodal in ...prikaži več za otroke nakupil blago za obleke in čevlje. To po vojni lep čas ni bilo več možno.

    • lulibuc 11:35 26.oktober 2020.

      Pepe, zame so bili eni in drugi prasci, ker mislim s svojo glavo brez opranih možganov.

  • Cajde 08:43 26.oktober 2020.

    Iz članka sledi, da se izjava policaju ali inšpektorju samo pokaže, torej nimajo pravice izjave vzeti. Kaj o tem pravi informacijska pooblaščenka ?Iz izkušenj s pedofilskih napadov policajev na mladoletnice je jasno, da VEDNO zahtevajte indentifikacijo policaja ali inšpektorja, ki izvaja postopek.

  • Cajde 08:48 26.oktober 2020.

    5 okužb znancev za katere izvedel v zadnjih 48 urah. VSEH 5 okuzb v službah, v katere se folk veselo vozi na polno. Zapiranje v občine jefašistično izživljanje, ker si ga nekdo pač še lahko privošči. Ta virus izkazuje 10x ...prikaži več kratnik inteligence naše vlade. Psihiču na njenem čelu NIKOLI ampak res nikoli ne bo jasno, da vojaške metode proti viruusu ne zaležejo.

  • lulibuc 11:34 26.oktober 2020.

    FUCK OFF

  • jezero 07:03 27.oktober 2020.

    95% Slovencev ima grob v svoji občini in bodo pokopališče nemoteno obiskal! Jaz pa ne bom mogel na grob pokojne hčerke, ki je v drugi občini.

  • Albatroz 12:11 26.oktober 2020.

    Zanima me če ima predsednik vlade potrdilo da krši ženevsko konvencijo in odvzema prostost celotnemu prebivalstvu? Če bintonizvedla Nemčija bi bila kanclerka odstavljena v roku 24 ur ne pa slovenčeki ki se smolite sami sebi.

  • MaloNor 15:37 26.oktober 2020.

    DEBIROKRATIZACIJA na kubik. Kmalu nam bodo predpisali še obrazec obisk trgovine, pa za bencinsko črpalko pa še za javni sekret. Eden je na Šubičevi.

    • aljaz9 09:14 27.oktober 2020.

      SEJ SE LAHKO PRED PARLAMENT USERJEMO, KAJ BO ŠE MALO GOVNA OB TAKEM KUPU DREKA, KOT JE TAM

  • aljaz9 09:10 27.oktober 2020.

    Janezek, točko št.13 lahko brišeš... nobeno vzdrževanje groba ni nujno... MRTVIM JE VSEENO! edin ti se obnašaš...kot da si nesmrten!

    • aljaz9 09:12 27.oktober 2020.

      aja pa še to... prosm ne francija po twiterju prosit nej vloži tožbo proti meni phahahahah... preklet fašist, nej ti pojansm še to... NOBEN UKREP NE VELJA, ČE GA IZDA SAMOOKLICANI PREMIER... NOBEN TE NI VOLU, ZAME SI DIM, NE ...prikaži več OBSTAJAŠ.. NAJPREJ PEJD ODSEDET SVOJE, POTEM PA ČIVKI!

  • Konan 18:51 26.oktober 2020.

    31. oktobra bo konec epidemije v Sloveniji

  • Avatar ovca
    ovca 08:38 27.oktober 2020.

    - navedbo, da se zaveda kazenske ali odškodninske odgovornosti zaradi neupoštevanja predpisov, odredb ali ukrepov za zatiranje ali preprečevanje nalezljivih bolezni pri ljudeh Ali je gnil jajc to podpisal? Poleg tega, ali ga je v zadnjem času že pregledal kakšen ...prikaži več psihiater, glede na to, da mu tableti popuščajo? Je ravno za zaprti oddelek!

  • Pepe007 09:42 26.oktober 2020.

    Taka omejitev naredi veliko težav ljudem in verjetno dokaj malo učinka glede prenosa virusa. Obstaja le manjši stranski učinek, da bo nekaj sorodstvenih "zabav" ob vseh svetih odpadlo. Res pa je, da Balkancem ne moreš reči: izogibajte se drugih, držite ...prikaži več razdaljo in se ne zabavajte skupaj. Taka preprosta navodila se pač ne primejo in rezultate si dvomljivci lahko pogledajo v bolnišnicah.

    • lulibuc 11:37 26.oktober 2020.

      Pepček v bolnišnicah so bili enaki rezultati tudi lanio, predlani itd... tako da ne nabijaj bedarij in bodi doma, čakajoč na Gatesovo vakcino, da te podjarmi in okuži do konca življenja, potem pa boš imel dobro izolacijo.

    • Pepe007 12:59 26.oktober 2020.

      @lulibuc: če delaš v zdravstvu, potem veš, kako trenutno zgleda v bolnišnicah. Če pa ne delaš, pa ne nabijaj. Ker ni tako kot je bilo lani, predlani, itd ... Res pa je, da dandanašji lahko vsako tele trosi laži. Bolj ...prikaži več se zlaže, bolj mu verjamejo. Mar ne? Tako funkcioniraš in za "šport" lažeš okrog ...

    • aljaz9 09:21 27.oktober 2020.

      Janez se boji za svoje življenje, zato bi nas rd v hiše zapru...kakšen virus neki

  • Avatar MS
    MS 14:58 26.oktober 2020.

    Dokler bo vlada covid-idiote le svetovala in jih zgolj prosila naj upoštevajo ukrepe bodo okužbe rasle eksponencionalno posledično tudi obolevnost s covidom - 19 in seveda smrti ! Idiote lahko ustavi le prisila! A v tolažbo je le to, da ...prikaži veča veliko covid-idiotov plača svoj idiotizem in svoje zablode spoznajo na ventilatorjih!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.