Avto /avto/avto-nasveti
924 ogledov

Opozarjamo na tri velike napake voznikov pri oviranju reševalcev na nujni vožnji

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • alibaba 14:15 25.junij 2017.

    Patent ki omogoča,da vozilo na prednostni vožnji pošilja signal je star že 50 let.Pred sabo pošilja signal da se mu prižigajo zelene luči,prav tako RDS signal ,ki na radiu recimo 100 m pred njim vsem sporoča,da je reševalno vozilo za ...prikaži veča njim.Prav tako bi se lahko tak signal uporabil za pošiljanje signala na telefone.

  • Žvižgač 21:50 24.junij 2017.

    Ja na pločnik in poskrbeti še za par pacientov za v rešilca, ko je že na poti. Tri četrt voznikov je na koncertu ob glasni glasbi, na GSM ali pa senilni starčki, ki reagirajo takoj po eni uri.

  • Avatar ecipeci
    ecipeci 21:54 24.junij 2017.

    Na vsak plocnik se da zapeljati, ce se le ne bojis za svoj avtek ...

  • vzev 23:01 24.junij 2017.

    Kdo mi bo povrnil denar za popravilo zvite feltne? Nihče. Sam se bom odmaknil rešilcu takoj ko bo mogoče. Ne mislim si pa delati lastno škodo, saj mi denar ne leti iz neba.

  • vzev 11:41 24.junij 2017.

    In kako se naj umaknem na pločnik, če so pa pločniki pogosto tako visoki, da se na njega ne morem zapeljati.

  • Janez_53 21:26 24.junij 2017.

    Poskusil sem si predstavljati, da sem v reševalnem vozilu kot ponesrečenec jaz. Počutil sem se prav grozljivo, ko so nekateri vozniki počenjali neumnosti in se prav ležerno umikali rešilcu! Vsak šofer bi se moral zamisliti, kako bi mu bilo pri ...prikaži več srcu, če bi se v rešilnem vozilu boril za življenje kdo od njegovih najdražjih! In zapeljati na pločnik ni nobena umetnost - tudi za ceno zvite "feltne" ne! Mogoče ravno takšna poteza reši nekomu življenje!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.