Slovenija
37 ogledov

Ornig: "Vodstvo policije je moralo vedeti"

Komentarjev 2
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • izRODEk 22:35 15.junij 2016.

    Ta zadeva je veliko večji škandal, kot ga je Policiji uspelo utišati in preprečiti. Vas res ne zanima, če vam je nekdo vdr v vaše zasebne kanale in vam posredoval vaše informacije, pogovore ipd? Mene zanima in sem zgrožen. In ...prikaži več sem prepričan, da bi za to dejanje morale leteti politične glave in glave na Policiji!Še en dokaz več, da je v tej državi očitno potrebno red narediti na ulici ali pa v hostah!SF/SN!

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 12:05 16.junij 2016.

    Največji problem je da je stvar sistemska policija pa na vsak način zagriženo trdi da gre za posamično anomalijo. Če si aktivist in če stopiš nekomu pomembnemu na žulj potem te preverijo, naredijo personalizacijo in te načrtno uničijo. <br ...prikaži večr />Če so se zmenil da bodo politika ki jim ni všeč ustavil da bi ga dobil ko se bo napil, Ni vrag da isto delajo če njihovimi ljubimi kak aktivist ni všeč. Sam da se to nikoli ne izve.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.