Slovenija
66 ogledov

Otroci skriti v vrtcu

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Mihec2013 10:36 07.december 2013.

    mi imamo našega že dlje časa v tem vrtcu in smo zadovoljni. Na Celovški so bili ene dober mesec in pol, ker so hišo v Dravljah v celoti prenovili. Sedaj so spet v Dravljah. Naš zelo rad hodi v vrtec. ...prikaži več Vem, da so skoraj vsak dan zunaj, delajo dejavnosti itd. Vsak se naj odloči sam.

  • Slodej 08:32 21.oktober 2013.

    V vrtcih ne bodo več previjali otrok, ker je ministrstvo to prepovedalo http://bit.ly/16lROk3

  • dragec 13:59 21.oktober 2013.

    Kvaliteta bivanja je odvisna od višine plačila staršev. žal, vse je vezano na denar.

  • balon8 12:52 09.november 2013.

    STARŠI, KI IMATE OTROKE V TEM VRTCU, prosim bodite pozorni in zelo pazljivi kaj se dogaja z vašimi otroci! Vsi sumi so utemeljeni!!

  • zlatane 23:10 20.oktober 2013.

    inšpektorji samo naj bojo tiho, in občina in vsi. ljudje ne morejo v službo, četudi jo dobijo. isto sem imel jaz, bil sem 10 let brezposelna oseba in šel v javna dela. če ne bi naključno našel eno vezo, bi ...prikaži veči moral še ta socialni kruh pustiti in živeti po starem, kot brezposelna oseba, brez kakihkoli dohodkov. če so v uradnbih vrtcih nesposobni, morajo delovati vrtci na črno, da lahko starši gredo delat. ko sem bil jaz otrok, starši problemov z našim varstvom niso imeli...sramota modernega časa , danes

  • mkmorfius 00:32 21.oktober 2013.

    zlatane imaš moj +. bom še jaz povedal svojo izkušnjo. Kot je Zoran pederajsasti Jankovič rekel: VSI ljubljanski otroci bodo imeli vrtec! Prosim, ne me j....t! Sam sem bil iz medvod in imel punco iz LJ in NITI pod RAZNO ...prikaži več nisva dobila vrtca. Bila sva cca 800 v vrsti. Če ne bi taščica izpolnjevala pogojev za penzijon in ona prevzela varstvo hčerke za 2 leti (ker 2x nisva uspela dobit vrtca) potem nevem kaj bi storil. Sramota za Slovenijo da moramo delati skoraj napol zastonj, za nagrado moramo pa skoraj otroka sabo v službo vzet.... Hvala bodu za taščico, kaj naj nareijo tisti, ki nemorjo poturit otroka staršem???

  • Pepe007 06:25 21.oktober 2013.

    Konkurenca je zdrava, naše zahteve za zasebni vrtec pa nemogoče. Dejstvo je, da se dobičkonosnih stvari občine ne odrečejo (lekarne, vrtci). Trpijo pa otroci in starši.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.