Slovenija
265 ogledov

Ovadili dijake zaradi gole profesorice

Komentarjev 15
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Skippy 16:51 18.januar 2012.

    Kaj ima tebe ali druge za brigat, kaj nekdo nosi v svojih osebnih stvareh?

  • zlatane 23:32 18.januar 2012.

    njeno privat življenje, torbica itd., nikoga ne briga, pa tudi tebe ne. tut jaz imam izpostavljene gole fotografije, pa kaj. če pa kdo ukrade negative, pa mu glavo sploščatim. lahko je zajebavat žensko, ki moškega ne more udarit, naj probajo ...prikaži več izsiljevat mene, bi že našel za njih penicilin, profesorca pa se je na primer obrnila in to uspešno na policijo. bravo profesorica, še kaka taka poteza. mimogrede, če bi jaz dobil vašo fotografijo, golo, bi se naužil vaše lepote, sliko shranil, nikoli pa ne bi iz mojega kompjutera šla kam drugam, ker internet je velika odgovornost in tudi njegove zlorabe. morate bit zelo lepa ženska, da ste bili tolikim zanimivi in take stvari se naj kar beležijo, če ne, na stara leta, ko lepote ni več.

  • tralala 10:52 18.januar 2012.

    učiteljico suspendirat, ker nima kej v šolo nosit take vsebine, pankrte pa orengi pregarbat.

  • Sauromon 12:03 18.januar 2012.

    ker!? med osebnimi stvarmi ma lahko kar hoče! in tam nima noben drug kaj stikat ker je to pol isto kraja kot je, če bi kdo vzel denarnico ali pa kaj druga!

  • tralala 15:29 18.januar 2012.

    razmišljaj. ni mus, da pride do kraje, lahko USB tudi zgubi. V vsakem primeru nima kej svojih intimnih stvari nosit v službo. Suspenz do konca šolskega leta.

  • Skippy 16:59 18.januar 2012.

    To je zdaj enako, kot da rečeš, da nima kaj nosit v službo denarja ali avtomobilskih ključev, ker jih lahko izgubi ali jih ukradejo.

  • tralala 08:34 19.januar 2012.

    Zlatane, povsem res je, kar praviš, se strinjam 100%, ampak

  • tralala 08:34 19.januar 2012.

    ....USB S TAKO VSEBINO NE SODI V ŠOLO. TO JE VSE, KAR SEM HOTEL POVEDATI!!

  • zlatane 09:24 19.januar 2012.

    ona je imela usb vedno pri sebi, kamorkoli je šla in dejstvo je,da so ji ga ukradli, kraja in izsiljevanje pa je hud prekršek. preberi še 1x, nisi prebral pozorno...internet je velika odgovornost, zlorabe pa še večja

  • Miha Robnik 08:54 19.januar 2012.

    jaz mislim da je vsa krivda na učiteljici. Ne moreš se hkrati ukvarjat z vzgojo otrok in lahko porografijo... Boys will be boys! ne moreš najstnikov krivit da so prepotentni, jim dat kost za glodat in jih potem obsojat za ...prikaži več to. Fotke bi prepošiljali, kopirali itd tudi starejši moški...

  • Sauromon 09:30 19.januar 2012.

    lej tle se motiš, ona ima lahko v osebnih stvareh kar hoče. tako kot ji lahko kdo ukrade usb ključek z golimi slikami, tako bi jo lahko tudi v skrajnem primeru prijeli in ji "ukradli" obleke dol z nje in ...prikaži večin bi jo potem imeli golo kar tam v živo.. tako da, a boš zdaj rekel, da nima kaj nosit telesa v šolo, ker je to ni primerno za v šolo!? tako kot je prepovedana kraja, tako je prepovedano tudi posilstvo.. in čeprav je to res banalen in zelo skrajen primer, pa vendar ne more noben trdit, da to zadnje ni možno..

  • Tupamaros 11:21 18.januar 2012.

    Čisto enostavno. Profesorica bi rekla:"Takšna sem se rodila in kaj potem" . A je golota na fotkah i slikah nekaj nenavadnega? Slikarji gole akte upodabljajo že nekaj stoletij.Fotografi pa vsaj odkar fotografija obstaja In so umetnost. Da se razume, niso ...prikaži več pa vse slike in fotke primerne za širšo javnost. Recimo za mladoletnike. Tu se je pojavila kraja privatne lastnine in njena zloraba.

  • tralala 19:53 18.januar 2012.

    super, ključi od avta in svoje gole slike. Kar primerljivo, ne? Najbolj, da učitelj/-ica prinese marihuano v šolo, sej ga včasih doma ob večeru kakšnega prižge, kar je popolnoma njena stvar. A razumeš mojo poanto? NEKATERE STVARI NE SODIJO V ŠOLO.

  • Tupamaros 09:31 19.januar 2012.

    Vsa čast profesorica. Za prijavo zadeve policiji. Storili so kaznivo dejanje.

  • Sauromon 09:34 19.januar 2012.

    Je pa treba priznat, da je profesorica zbrala veliko pomuga in se odločila za pravi korak, da je zadevo prijavila policiji.. večina bi se ustrašila in bi hotela zadevo rešit pod mizo, torej podlegla izsiljevanju..

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.