Šport
369 ogledov

Padec Flisarja pokopal sanje o kolajni

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • rogg 11:16 20.februar 2014.

    B R A V OssF I L I P !!!

  • rogg 11:17 20.februar 2014.

    tiskarski škrat, vmes...

  • Avatar roksa
    roksa 12:21 20.februar 2014.

    To mi delaj pubec, za mene si junak!!!!!!!!

  • Romanca Rožman 14:26 20.februar 2014.

    Za nas si zmagovalec, pa čeprav brez kolajne.Toliko energije izžareva iz njega, da vsem, ki ga vidijo na ekranu tudi brez zmage polepša dan.Pa čimprejšnje okrevanje!

  • Žurnalček 01:02 21.februar 2014.

    Flisar je đek in marka tud brez kolajne. Sam kaj tadzga se lahko samo nam zgodi !

  • Žurnalček 13:23 21.februar 2014.

    Kdo te sil da gledaš OI. Imaš Bosanski kanal in tudi U

  • smejka 11:46 20.februar 2014.

    čestitke...do medalje je zmanjkal le 1,5mm brčic....Filip,zakon si

  • ennanova 11:59 20.februar 2014.

    SočijadaIn če spremljate medije te dni, zlahka ugotovite, da traja sočijada več ur dnevno, o dogodkih v Ukrajini in Bosni in Hercegovini pa poročajo sem in tja, in sicer skupaj po nekaj kratkih minut. Živimo v spektakelskem svetu, v ...prikaži več katerem so spektakli in profit pomembnejši od ljudi, čeprav nekaj kilometrov stran številni umirajo, mnogi pa stradajo v neposredni bližini. Jutri ne bo nič drugače, le demokracije bo vse manj, na koncu pa bo morda …http://za-misli.si/kolumne/dusan-rutar/1488-socijada

  • zic 15:04 20.februar 2014.

    glej, šport osrečuje ljudi...

  • Tomo Novak 22:25 20.februar 2014.

    Ja imaš srečo da ni padel v kakšno volčjo luknjo tako kot je Petra Majdič na zadnji olimpijadi , zdej jo pa Volk išče po hotelih v Sočiju.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.