Slovenija
49 ogledov

Pahor na obzorju vidi luč upanja

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • zztop 21:44 28.december 2013.

    Odjebite vsi !!!!!

  • Bozidar.Frelih 21:47 28.december 2013.

    Osebek ni vreden komentarja ...

  • Marko Slovenia 03:27 29.december 2013.

    KJE SO KREDITNE MAPE?

  • dragec 09:07 29.december 2013.

    Kako je lepo biti predsednik vlade in nič odgovoren, predsednik države, nič odgovoren, kako rastejo njegove oblastniške želje, pričakujem, da ga bomo naslednjič volili za kralja

  • Oxxo 20:08 30.december 2013.

    Dost vas imamo - nališpanih pocukranih kravatarjev. VI tudi VI ste nas pripeljali sem kjer smo danes! prevzemite odgovornost. Ne samo besedno!

  • mph 00:35 29.december 2013.

    Jaz ga nisem volil. To, da omenja Jankoviča je izključno zato, da ne bi padlo v oči, da brani dejansko svoj možganski vsadek - Majerja. Ni mi jasno kako je lahko ta klovn dobil to funkcijo. Frizura, obleke in in ...prikaži več en kup praznega besedičenja ... kako malo je potrebno za postat predsednik v tej državi.

  • privat 10:50 01.januar 2014.

    nikoli bogati človek ni znal imenovati kaj je pravica za reveža in lačnega...Tudi današnji bogataši ne znajo in ne bodo znali dati revežu pravico človeku vrednega življenja. Vidimo še namige kaj z reveži...v neko skupnost ,kje bodo nosili obleke od ...prikaži več rdečega križa ..in nekaj se jim zopet da ukrasti!!Pošteno bi bilo pa samo eno...najti krivico zakaj so postali reveži...!! Samo tito je mrtev ..fašisti pa so še vedno živi!

  • astibo8020 00:41 29.december 2013.

    V resnih državah odstopajo že za bistveno manj. Pri nas pa je vse prepleteno in ščitijo eden drugega in se dogajajo pritožbe na pritožbe, diskreditiranje institucij, zgovarjanje na politične konstrukte itd., epiloga pa ni. Pahor to zelo dobro ve in ...prikaži več me čudi, da podpira koruptivneže, očitno je že povsem izgubil stik z realnostjo.

  • Fertel 10:17 29.december 2013.

    Najlepše se pa počuti na prireditvah v družbi z obsojenci...

  • siesta 22:25 28.december 2013.

    Sem mislil, da je nam vsem skupno poštenje, pravičnost itd. A glej ga zlomka, predsednik se, kadar gre za korupcijo, s tem ne strinja.

  • Oxxo 20:08 30.december 2013.

    PS: S polno denarnico in polnim trebuhom je lahko floskule metat narodu v obraz!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.