Slovenija
76 ogledov

Pahor v Ukrajini

Komentarjev 3
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • principiumnovum 14:43 13.februar 2017.

    Pahor, prišli bodo dnevi, ko bodo Porošenko, Nulandova, Clintonova, Obama... morali pred neodvisnim sodiščem odgovarjati za zločine proti človeštvu. Ne bit toliko naiven, da ti ne bi mogel sedeti na zatožni klopi poleg teh manijakov. Če že na zaradi česa ...prikaži več drugega, pa zaradi tega, ker pomagaš podpihovati sovraštvo med narodi (Rusi in Ukrajinci)... Danes je sodišče še v Haagu... Že jutri je lahko takšno sodišče na novo ustanovljeno v Manili, Pekingu, New Delhiju, Moskvi... Res si neumen, če misliš, da bomo mi Evropejci čez 10 let še imeli kaj besede pri urejanju svetovnih zadev.

  • jozicamurn 17:32 13.februar 2017.

    Tako je, vsi ki so podpirali in podpirajo neo-fašiste in prejšnjo administracijo ZDA, bodo na istem skupaj z njimi torej v KEHI. Lutkica Pahor bo moral izbrati pametno, ne pa da ukro-fašistu in EU/ZDA ritolizniku Porosheku govori "Mi podpiramo Ukrajino ...prikaži več le s Krimom". Kdo je tukaj notri "mi" pofukan peder predsedniški govori ZASE!

  • BenX 21:47 12.februar 2017.

    sram me je, da se "moj" predsednik druži s tem vojnim kriminalcem in množičnim morilcem!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.