Magazin
61 ogledov

Palma, ti si tujec na moji zemlji

Komentarjev 3
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • polzek 07:51 11.februar 2012.

    tipičen primer zajedalca kulturnega denarja..s svojo ala umetnostjo bluzi in zlorablja proračunski denar, celo zaposlen je na ministrstvu za kulturo kateri ima sicer slabo mnenje in še preden je nov "ministrant" ..spet lepa kultura" ..začel delo ...mu date možnost da ...prikaži več žali in kritizira...Drugega niti ne zna...

  • HiTech3 08:02 11.februar 2012.

    Ste bili tam kot kulturnik ali kot umetnik? "Kot umetnik, ki ga ZAPOSLUJE ministrstvo za kulturo."Ja seveda, še en prepameten prisesanec na proračun. Zanimivo pa je, da so se v teh dneh ravno "kulturniki" izkazali kot najbolj nesramni, ...prikaži več vulgarni in nič kaj bistri ljudje. In to naj bi bil cvet slovenske kulture.

  • McClain 08:15 11.februar 2012.

    E moj Zivadinov, prisesek; prazno slamo mlatis. Se vedno se bos fojtral iz tega kar tudi jaz na roke naredim in z davki placujem,pa se milijon drugih. Tako da je bolj higienicno, da si enostavno tih. Ko se bos pa ...prikaži več zivel od tega kar naredis, pa si lahko vzames pravico srat sem in tja.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.