Slovenija
24 ogledov

Papirnato cenejše

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Pepe007 07:55 11.junij 2013.

    Davek na nepremičnine je najbolj udoben za državo:1. ugotoviš, koliko denarja rabiš, 2. deliš z enotami, 3. razpošlješ obvestila,4. zapraviš denar od davka.Nič mučenja z raznimi rebalansi, ko pade gospodarska rast, nič mučenja s pripravljanjem ...prikaži več ugodnih pogojev za gospodarstvo, nič mučenja z varčevanjem v JS...

  • suzana.kos 08:10 11.junij 2013.

    kaj pa, če bi se Gurs logično vprašal:"ali je morebiti model slab in bi ga bilo treba popraviti"

  • Lavdan 08:12 11.junij 2013.

    "Pametna" strategija je zgradila na tisoče stanovanj, ki jih ni komu prodati in s tem porušila sistem cen. Cenilci manipulirajo s cenami po svoje in delajo zmešnjavo. GURS je s slabimi popisi to godlo še povečal.

  • hubertfast 08:18 11.junij 2013.

    Hišo sem popisal, ko še nisem imel fasade, sosed jo je imel, prav tako ima večjo kvadraturo hiše. Kreteni so mojo ocenili 20.000,00 € višjo ceno….jaz se sploh ne bom pritoževal, ker je škoda oslom nekaj dopovedovat. Če grem zdaj ...prikaži več tam mi bodo ceno še itak zvišali, saj imam zdaj že fasado…

  • hubertfast 08:19 11.junij 2013.

    Kretenom težko kaj dopoveš

  • allstarr111 08:23 11.junij 2013.

    Pozabil si dopisat, "in po potrebi to ponoviš, ampak ne več kot 3× letno" :) Banda na kvadrat.

  • f5b0a37161572a16434c3a9b735044179b6963f0 09:28 11.junij 2013.

    ja ,ko se je začela vojna so me v prvo vrsto postavli zdaj sem pa usrane za vlado,prevarali so nas do konca

  • zic 09:38 11.junij 2013.

    kaj pa če bi ti nehal jamrat in če si gospodarstvenik (torej ustvarjalec), ki so popolnoma vsi zaspali na celi črti in lajajo vsak dan s tem pa prikrivajo svoje neznanje, se motim?

  • allstarr111 09:45 11.junij 2013.

    No pa ti povej kako bi rešil situacijo ?

  • allstarr111 08:31 11.junij 2013.

    Pred osamosvojitvo in tudi po njej, je bilo mnenje večine Slovencev, da mo se odcepili zato ker je šel ves denar v BG in nam ni nič ostalo. V BG že od 91 ne gre niti cent a mi semo ...prikaži večo v še večji buli kot smo bili takrat, standard se nem je napram 91 znižal za vsaj 3× Sedaj je uganka kdo bo padel v naslednji "vojni" bo to naša politika, rdeči, beli, rumeni, javna uprava morda ? En bo mogu ker tako ne bo šlo več dalje, da je cela država talec JU in politike ne bo dolgo trajalo, vsaj ne v tem okviru, bo treba krepko znižat porabo tam kjer se nič ne ustvarja.

  • KLOBO 10:15 11.junij 2013.

    jozek D. !! Pa še zelo prav imaš. Strukjlevi in drugi sindikalisti so vszeli za talca celotno državo. Znano dejstvo je , da sedanjo nekaj letno krizo občutijo le ljudje iz realnega gospodarstva, ne pa JU. JU in njeni uslužbenci ...prikaži več dejansko sploh še ne očutijo, da smo že 3 leta v globoki krizi !! Plače so redne, dovolj visoke (previsoke), zaposlitev zaščitena bolj kot pri kočevskem medvedu! kaj pa realni sektor, nihče nikogar ne vpraša, ko se plače znižajo za 20 ali 30 %, nihče nikogar ne vpraša, ko se postavi 50 ljudi na cesto, nihče nikogar ne vpraša, ko imajo le zajamčeno plačo !! DO KDAJ BOMO ŠE TO TRPELI IN BREZGLAVO PLAČEVALI TA PREOBILNI JAVNI SEKTOR !!

  • mirko 14:53 11.junij 2013.

    zic, že dalj časa berem tvoje komentarje in ugotovil sem, da si zagrižen levičar. Mogoče si celo jugo nostalgik. Po tvoji logiki bi se morali vsi za delo sposobni državljani zaposlit v javni upravi in teklo bi samo med in ...prikaži več mleko. Daj strezni se že enkrat in se malo pozanimaj kakšno politiko vodijo Nemci v svoji državi !!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.