Svet
37 ogledov

Pes do smrti pogrizel leto in pol starega otroka

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Vesoljec 22:14 06.maj 2016.

    Tvoja naivnost.

  • mph 23:40 08.maj 2016.

    Moder, no recimo, a pudelj bi po tvojem do smrti pogrizel otroka?

  • Igor Đukanović 22:32 06.maj 2016.

    BenX, ne govorim na pamet. Doma sem na Tezenski Dobravi v Mariboru. V bližnjem Stražunu je pred nekaj leti nesocializiran lastnik prikupnega psa razvpite pasme psa ščuval name. Ne, na koncu se ni odločil, da bi ga spustil s povodca. ...prikaži večca. Se strinjam, da me tudi pitbull ne izpusti, ko enkrat zagrabi. A krivda bi bila absolutno na strani neprištevnega lastnika. Pes se je zelo lepo obnašal in me ni niti povohal, ko sem po "pogovoru" šel mimo njega. Aha, kaj je bil zaplet. V gozdu sem med treningom srečal psa na sprehodu in ga pohvalil, kako je lepo vzgojen. Človek je pri priči izgubil živce...

  • moder 20:54 06.maj 2016.

    Sam nisem lastnik psa, vendar sem preprican, ce bi to storil pudelj, nebi brali o tem incidentu...

  • Igor Đukanović 21:07 06.maj 2016.

    Seveda sodijo med nevarne pasme, ki bi morale biti prepovedane. Govorim seveda o starših... (Nikoli ni problematična pasma psa. VEDNO so problematični lastniki!)

  • Igor Đukanović 21:08 06.maj 2016.

    Pasme, ki veljajo za prijazne in prikupne, izbirajo prav takšni skrbniki...

  • BenX 21:14 06.maj 2016.

    pes ni kriv, krivi so lastniki, blablabla... načeloma ja, se strinjam. ampak... ta pasma dejansko je malenkost problematična! praviloma pes ugrizne in izpusti (slej ko prej), ta pasma pa ne izpusti, pa mu lahko delaš kaj hočeš! niti injekcije pri ...prikaži več veterinarju ne pomagajo (zato ker ne drži z mišicami ampak mu zaskočijo kosti). ko enkrat zagrabi je gotovo, razen, če se sam tako odloči za nasprotno.

  • Janez_53 22:58 06.maj 2016.

    No ja, sedaj si pa izvalil neumnost! Ne moreš pudlja primerjati s takšno mrcino, katere gobec se lahko spremeni v morilsko orožje!

  • mph 23:40 08.maj 2016.

    Khm, če je res problem samo lastnik in nikoli pes, me prav zanima, če bi ti bilo vseeno bit zaprt v majhnem prostoru s podivjano čivavo ali pa pitbulom ali podobnim. Pa ima prijateljica neverjetno prijaznega pitbula oz. pitbulko, samo ...prikaži več do igre ji je. Ampak, če pa se, kot se lahko človeku, takemu psu kaj premakne v glavi, pa bodo posledice čisto drugačne. Jasno pa je, da nevzgojeni ljudje vzgajajo nevzgojene pse. Obstaja kakšen praktičen način za to preprečit? Jasno, da ne.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.