Slovenija /slovenija/crna-kronika
87 ogledov

Pešec gledal v telefon in povzročil nesrečo

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Džoser
    Džoser 19:56 11.julij 2017.

    Takoj ga denarno kaznovati za povzročitev nesreče in ga poslati v zapor vsaj za dve leti.Na koncu pa mu prepovedati uporabo mobilnega telefona tri leta.

  • Gigiiinjo 19:56 11.julij 2017.

    pa ti si fukjen.

  • dzony006 19:56 11.julij 2017.

    ZA " Lavdan / včeraj, 17:50 " SPET EDEN PAMETEN. A je sprehajalec psa gledal v telefon, ali 22. letnik? Pa kaj ljudje nekaj komentirate brez veze, a TI ki te komentiram, tudi uporabljaš Mobi ko hodiš naokoli, pa ne ...prikaži veče gledaš kaj se dogaja pred tabo? Mogoče celo pišeš na Facebook, in SMS-e MED VOŽNJO AVTOMOBILA, ko tako zavzeto BRANIŠ tako ravnanje. Danes sem skoraj imel "bližnje srečanje" z mladenko, ki je vijugala po pločniku v smeri moje hoje, dobro da ni prišlo do "karambola". Kaj če bi še jaz upotrabljal Mobi? Kdo bi bil kriv? Verjetno JAZ, ker sem že starejši človek. ZATO PROSIM, NEHAJTE KAR NEKAJ BLEBETATI, samo da se vas vidi na Portalu. KONEC !!!

  • Lavdan 19:56 11.julij 2017.

    Ustrašil se je psa, torej ga je videl. Lastniki pse vodijo na predolgih povodcih in brez nagobčnikov, da se jim morajo pešci umikati.

  • f5b0a37161572a16434c3a9b735044179b6963f0 19:56 11.julij 2017.

    tudi pešec je udeleženec v prometu in uporaba mobitela bi morala kazniva ,pa saj so že itak vsi kot zombiji in ni prav nič čudno če se pripeti nesreča

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.