Slovenija
52 ogledov

Peter S. si zdaj želi diskretnosti

Komentarjev 20
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Mio Mondo 10:36 08.september 2012.

    nisi vreden komentarja rode¨!

  • krtina 10:41 08.september 2012.

    DENAR JE SVETA VLADAR !

  • barakuda 10:55 08.september 2012.

    OČI PLAČAL

  • 1111 11:10 08.september 2012.

    sama poštenost, jih je...vse skupaj!!!

  • Ronald Reagan 12:13 08.september 2012.

    Peter S se je vsral....

  • Darko 12:13 08.september 2012.

    Karba in šerugova meglita dalje....

  • KLOBO 12:25 08.september 2012.

    Karba je ČLOVEK, KI DELA SRAMOTO vsem poštenim, korektnim in profesionalnim novinarjem!!

  • Darko 12:37 08.september 2012.

    http://www.delo.si/novice/slovenija/peter-s-dosegel-tudi-diskretno-testiranje-dnk.htmlako zmeden komentar KARBE, da se človek vpraša, kaj je narobe s tem tipomt

  • Malo_vesti 12:49 08.september 2012.

    Seveda cilj je dosežen Karba uspel oblatiti, sedaj ko se bo izkazalo, da Rode ni oče, bo pa vse potihnilo.

  • linka 15:40 08.september 2012.

    končno nekaj pametnega ,,,to so stvari ,ki niso za javno pranje !

  • Bozidar.Frelih 11:00 08.september 2012.

    OK, dejmo pogledat stvari malce drugače. Sem na visokem položaju in nekdo me javno napade oz "napade" da sem njegov fotr. Jaz trdim da to ni res in pristanem na test. Test je negativen in v mojem interesu je, da ...prikaži veča stvar ostane diskretna.? NOT!!!!! Če je test negativen je ne samo v mojem interesu da je izid testa javen. Še več, imam pravico, da izid testa objavim, ne glede na željo izzivalca po "diskretnosti". Za njegovo željo po disretnosti me po tem, ko me je javno oblatil en drek briga. Ker je to edini način da si povrnem moje dobro ime!Ja, povsem drugače pa je, če je test pozitiven. Potem je želja po diskretnosti razumljiva.

  • Bozidar.Frelih 11:11 08.september 2012.

    Mogoče bi dodal še to. Upam si celo trditi, da test sploh ne bo opravljen. Tako formalnopravno ne bo dokaza o očetovstvu in po večno ostalo pri "domnevi". Se pravi vsako vprašanje o očetovstvu bo "kršitev dobrega imena" in možno ...prikaži več nadaljevanje na sodišču. Tako bodo novinarjem najlažje zaprli usta. Mislim da je zgodba vsaj (za zdaj) kar se javnosti tiče končana. Mogoče izvemo kaj več čez 10, 15 let.

  • Izudin 12:10 08.september 2012.

    Če test ne bo opravljen, potem bo iz samo enega razloga, to je, da je Rode oče. Vizualna podobnost z "domnevnim" sinom je kar preveč očitna, da bi ga lahko zatajil.

  • KrEden 14:06 08.september 2012.

    SEm pričakoval, da se bo Rode sam umaknil, ker NAJ bi imel otroka, če je že Urana zardi enekega "prekrška" izselil iz Slovenije. Žal za njega veljajo drugačni vatli kot za druge smrtnike!!!!!!!

  • jose3 11:46 09.september 2012.

    Diskretnosti po tistem, ko si objavljen na prvi strani vodilnega časopisa, ni mogoče pričakovati.

  • Tupamaros 20:53 09.september 2012.

    Slovenci vztrajajo pri veri v naše preroke mencingerje, štruklje in semoliče novinarske spačke in podobne pajace. Za nas bo največja mednarodna tema, v kateri bomo dokazovali stopnjo svojega intelekta, ali ima neki kardinal otroka ali ne.LPTupamarosTupamaros

  • zdrej 14:17 13.september 2012.

    Meni smrdi po podtikanju oz. umetni aferi. V začetku glasni, kako je rode oče, Rode privoli v test brez oklevanja, potem je bolj ko ne tišina s strani medije, tisti, ki pa so glavni akterji pa bi radi dokončno utihnili.

  • mrki 11:38 08.september 2012.

    kaj zdej , ko je Rode na vse privolil , pa rep med noge !!?? Dejmo Karba uin Šeruga naprej furat ne da vam bo Peter dal košarico , bo pa ja Vam , ki ste mu takoooo uslužno pomagali ...prikaži večali , pustil od blizu spremljati vsa nadaljna dejanja !? Ali pa sledi vprašanje : Kdo je koga na suho nategnil !?

  • dd 11:38 08.september 2012.

    Rode je izgubil vso kredibilnost in spoštovanje. Privatno dela z ljudmi kot z drekom, (tudi s Petrom), v javnosti pa se kaže kot nedolžna ovčica. Ta njegov stavek; "Uporabil bom prav vsa pravna sredstva, da operem moje dobro ime:" Nedolžnemu ...prikaži veču človeku tega ne bi bilo treba, samo test dnk bi opravil.

  • 1111 13:45 08.september 2012.

    ...če bi Rode bil taka nedolžna ovčka, bi že mašo sklical in spluval vse povrsti...nekaj je...dogovarjajo se ...ne bo hit dneva, da bo Rode negativen, ker bo plačal...samo da se njegova kikla ne umaže...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.