Slovenija /slovenija/crna-kronika
28 ogledov

Pijani tajkun prevozil rdečo, umrl motorist

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mirko 10:32 08.julij 2012.

    Še marsikaj ne veš, zato ker nimaš sposobnosti logičnega razmišljanja. Drugič pa poskusi takole : tako kot mi so tudi hrvati živeli v preteklosti živeli v socializmu, kar pomeni, da je bilo vse družbena lastnina. Torej smo bili več ali ...prikaži večali manj materialno enaki. Hrvati so z lastninjenjem družbene lastnine začeli malo kasneje od nas. Mi okrog leta 2000, hrvati leta 2003-2005. Torej približno v šestih letih noben človek ni toliko po poštenju podjeten in sposoben da bi si v tako kratkem času prišel do tako velikega premoženja. In kako je torej prišel do premoženja ? Približno tako kot naši tajkuni. Podcenjene delnice. Kredit na osnovi zastavljenih še nekupjlenih delnic. Firmo pa knjigovodsko spravit čimbolj finančno v rdeče številke zaradi cene delnic.

  • Bjonda 22:34 07.julij 2012.

    Bili so tanki za prihodnost? - nikakor ne znam uvrstiti tega stavka v zgodbo. Kaj ste želeli s tem povedati?Sicer pa škoda, da je nekdo umrl zaradi enega objestneža s polno ritjo :/ Naj počiva v miru.

  • Drawlord 00:22 08.julij 2012.

    Solastnik uspešne tovarne hrvaški igrače one2play je trčil v....Bili so tanki za prihodnost.ssA ste na Žurnalu vsi pijani? Saj vem, da je vikend pa to, ampak vseeno...

  • Sebastjan Kroflič 07:05 08.julij 2012.

    naj počiva v miru...drugače pa v originalni novici v hrvaščini piše "Bili su šturi u izjavama." in google prevajalnik ta stavek pač prevede kot "Bili so tanki za prihodnost."... le kdo bi v soboto ob 9h zvečer sam prevejel ...prikaži več članke, če imamo Google... žalostno...

  • zic 08:08 08.julij 2012.

    nisem vedel, da se vsakemu ki ima uspešno podjetje reče tajkun...drugič ša kaj pomeni bili so tanki za prihodnost...a delali so tanke za prihodnost???? kaj se z vami dogaja, postajate šestorazredni pisuni...mladenič naj počiva v miru, to je grozljivo.

  • zic 08:40 08.julij 2012.

    kar ste hoteli povedat je, da so bili skopi v izjavah!

  • vladek 11:30 08.julij 2012.

    Ma boli mene,veste kaj,za HR,tajkune,pišite malo o našim tajkunima,samo jaz im pravim kriminalci.Kdaj bodo dobili karto za Dob.To me zanima a ne,da je eden na Hr. povozil rdečo.

  • zic 11:39 08.julij 2012.

    le glej mirko, da si le ti sposoben logičnega razmišljanja, retardiranec en!? takoj je pa treba žalit, če ti nisi zadovoljen s svojim lajfom in da te noben nemara, ti jaz ne morem pomagati!

  • kapibara 10:50 09.julij 2012.

    Pa kaj imajo tu iskat odvetniki..?? Pijan - rdeča..krivda znana..edino če se bodo lovili na :napečen datum v zapisniku,prezgodnja ura,saj je bil pijan in ni vedel da je preveč za vožnjo...!! - da skrajšam : napaka v postopku.. ...prikaži več - ki jo lahko za denar naredu vsak vpleteni.. :-(

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.