Magazin /magazin/vip
48 ogledov

Pirc Musarjeva: Tudi to je slovensko novinarstvo

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Žurnalček 10:44 28.april 2014.

    Tako se novinarjem oz. piskaralom zaveže umazan gobec ! Mogoče je zamolčala tudi , da ima vsakih 28 dni problem? Dejte no še to raziskat, ko se že vtikate v zdravniške kartone svobodnih državljanov !

  • spenjac 11:08 28.april 2014.

    Te ne moti, da je goljufala in lagala, da izpolnjuje pogoje za zasedbo določenega delovnega mesta? Kaj pa če je zaradi nje možnost dela izgubila oseba, ki je pogoje v resnici izpolnjevala? Mene zgodbica ne zabava, ker ljudi uči, da ...prikaži več če "malo" goljufaš je to čisto ok. Ni ok, še posebej ni ok, ko takšne stvari počnejo ljudje na položajih.

  • jaki 14:19 28.april 2014.

    Stevardesa? Morda v bombniku?

  • dragec 15:32 28.april 2014.

    Še ena, ki ni po volji SSDSS - ovcev

  • Žurnalček 21:35 28.april 2014.

    Mene tudi me !

  • Žurnalček 21:36 28.april 2014.

    Tale je tko gobčna , da ji kompletna SS divizija ne bo kos !

  • mph 12:50 28.april 2014.

    Ne.

  • Pepe007 13:46 28.april 2014.

    Že spet je nekdo, ki je prave barve frajer, ker je okrog prinesel zakone in pravilnike. Se je "znašel". Nekdo drug pa bi bil največji lopov za enako potegavščino.

  • Žurnalček 21:45 28.april 2014.

    Če govorimo o varnostnih predpisih in predpisih o zdravstveni zahtevnosti tega delovnega mesta , na to delovno mesto ženske sploh ne bi smele biti postavljene, kajti kratkovidnost ali dalekovidnost se dajo korigirati z lečami in ne obstoji nikakršnja nevarnost , ...prikaži več da nekaj ne bi videle ali se poškodovale z okvirji očal , da ne bi zaradi tega mogle voditi evakuacijo potnikov iz letala., da se pa periode , ki so lahko takšne in drugačne in lahko žensko spravijo tudi brez letalskih incidentov v nezavest , kot tudi v najbolj kritičnem trenutku, reševanja potnikov. Sem bil dost jasen ali ti rabiš še.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.