Slovenija
22 ogledov

Plače pri nas so višje, kot se zdi

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Sašo Muc 22:37 18.junij 2012.

    Ja pol pa ni problema očitno. Dejte nam plače kot v Nemčiji, pa 'tiste ostale izdatke' porihtite tako kot v Nemčiji pa bomo konkurenčni pol.Mislm idiotske izjave.

  • Pepi 22:53 18.junij 2012.

    To je tko,ko doza popusti,pol pa bele miške pa delirij,pa kaj vem kaj je še pr temu Vizjaku,da tud plače drgačne vid ,kot so,

  • bojovi 23:24 18.junij 2012.

    Če vi lopovi v parlamentu imate visoke plače, to še ne pomeni da vsi imajo visoke plače.

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 06:49 19.junij 2012.

    In kakšno izjavo,kot ravno tako, lahko pričakujemo od teh notoričnih lažnivcev in goljufov??

  • Arnolfus 08:08 19.junij 2012.

    A Lukič?

  • mirko 11:01 20.junij 2012.

    Arnolfus jaz sem delal pri privatniku v Sloveniji v lesni predelavi. Lastnik si je vsako leto kupil novega Audija A6, meni je pa dal minimalca za delovno mesto za srednješolsko izobrazbo. Zaposlenih je imel deset ljudi in vsi so dobivali ...prikaži več minimalno plačo. Če bi bili lenuhi potem si on ne bi mogel vsako leto kupit nov avto za 50 tisočakov. Tako se naši delodajalci po Sloveniji obnašajo, 99% njih. Sedaj delam v Avstriji isto delo in dobim dvakrat višjo plačo, torej tri Slovenske minimalce (govorim o neto plači) 1500 evrov. Ne mi govorit, da ima naš delodajalec teh "dodatnih finančnih obveznosti " za zaposlenega že za dve plači.

  • Damijan Kotnik 08:07 19.junij 2012.

    a ni ta isti človek že enako lagal v neki drugi vladi kdor enkrat laže bo zmeraj sj če gledamo njegovo plačo potem res slovenci nimamo nizkih plač a ne ve al se dela bedaka da več kot pol delavcev ...prikaži več nima niti zajamčene plače NETO

  • Arnolfus 08:07 19.junij 2012.

    Še dobro da Vizjak ni v parlamentu. Za tega Lukiča ne vem, kje je, ampak mislim, da se s politiko sploh ne bavi. A bi lahko enkrat vsaj prebrali prispevek, ne pa samo naslov in pogledali sliko.

  • Arnolfus 08:11 19.junij 2012.

    Čisto vsak lahko ustanovi svoje podjetje in daje svojim delavcem take plače kot v Nemčiji. Če se jim pri nas že zdijo prenizke. Najlažje pa se je hodit v službo štemplat, oddelat unih 7 ur, potem pa domov na računalnik ...prikaži več jamrat, da je plača prenizka. Dokler pa vsak delavec v Avstriji naredi dvakrat več, kot pri nas, bojo pa tudi povprečne plače pol manjše.

  • dd 10:16 19.junij 2012.

    Siti bogatini nikoli ne bodo razumeli lačnih revežev, ker lačni reveži nikoli niso bii.

  • Stanko Sever 12:29 19.junij 2012.

    Arnolfus ti si total odštekan kje ti živiš ne sodi vse po sebi. Slovenski narod je delaven kot malo kje obeenem tudi ustrahovan od te blesave vlade samo tudi to bo minilo in jih bo tudi marsi kateri zagovornik tvojega ...prikaži več kova po gobcu dobil kar mu tudi pripada.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.