Zdravje /zdravje/aktualno
839 ogledov

Plačevali so mu bolniško, da je lahko čakal

Komentarjev 16
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Boris Odreitz 23:30 03.januar 2017.

    bo treba enostavno še več takih a zgodile se bodo. Nekdo ki je bolan na smrt pa mu ne pomagajo mu je popolnoma vseeno lagko brez problema frnta doktorja a to je napačno, moral bi fentat prvo nekoga od trojke ...prikaži veče na vrhu potem pa od njih dol !

  • matermila 08:10 03.januar 2017.

    Ni kaj dodati,razen,da jih je treba vse po vrsti na cesto zmetati.

  • Avatar Leon
    Leon 08:48 03.januar 2017.

    Plačevali so mu bolniško, da je lahko čakal.................kaj pa ostali ,ki so v čakalnih vrstah odšli na Žale ? Kje je vrh ledene gore našega zdravstva ?

  • Božidar Dinič 09:18 03.januar 2017.

    pri nas še dobro,da mu niso noge fentali oz odrezali

  • Avatar Leon
    Leon 09:20 03.januar 2017.

    Ne pozabimo,da je "nedotakljivim" Slovencem zavarovalnica plačala zdravljenje v Švici !

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 09:21 03.januar 2017.

    Še mal strelat nanje,da bojo lahko igral boge dohtarje!

  • glicinija 10:18 03.januar 2017.

    niti tragedija v Izoli jih ni streznila!

  • kapibara 11:05 03.januar 2017.

    Pa prostato v Avstrije, v Celju jim je pa dolčgas, ker nimajo dela..

  • JONIJONI 19:42 03.januar 2017.

    Dopoldne namenoma delajo vrste, da lahko sami in kolegi popoldne delajo v samoplačniških ambulantah.

  • maresem 07:08 04.januar 2017.

    Bela mafija nadaljuje svoj beli kriminal.

  • mph 09:29 04.januar 2017.

    Bela mafija? Ali politična mafija?

  • Marjan Doberšek 19:06 02.marec 2017.

    kaj pa tole.samoplačniško sem se naročil pri ortopedu,pa moram vseeno cakati en mesec

  • Boris Odreitz 23:31 03.januar 2017.

    tistim pa ni bilo treba več plačati ničesar

  • stanko75 11:20 03.januar 2017.

    Lahko povem da je tole z artrskopijami KATASTROFA. Tudi sam imam podoben primer se vleče že več kot leto dni eno samo čakanje in čakanje pa nič narejenega. V tem času sem spoznal še nekaj ljudi, ki isto čakajo. Dva ...prikaži več od njih celo več kot leto na bolniški ker nič ne naredijo, vsak mesec pa zavarovalnica vrže stran več denarja kot stane artroskopija. Prosita, pišeta naokol ampak nič. Tiste čakalne dobe na NIJZ so pa samo za zavajanje, v praksi se jih noben ne drži.

  • mph 09:32 04.januar 2017.

    Mislim, da si babnica temeljito fuknjena in se raje malo postavi v vlogo na drugi strani. Ta zdravnik je bil po vsem kar se spomnim izjemen zdravnik, ravno obratno od tega, kot so res nekateri. In je imel sigurno svoje ...prikaži več starše, otroke, .... Nastradal je torej tisti, ki nima prav nobene veze s čakalnimi dobami. Sem tudi sam čakal, ne enkrat, na usran pregled ja eno leto .... ampak kriva je DRŽAVA, ki ima nesposobno ekonomijo in ki ne nameni dovolj DENARJA. Na bruhanje pa mi grejo taki kot ti še bolj kot morilec. Ker "banke" kradejo, pač utemeljeno, da gre nekdo počit prvo blagajničarko, enako za trgovine. Daj malo vkopi prej možgane preden jezik.

  • mph 09:34 04.januar 2017.

    Ah, je šlo na glicinijo, si me pa te,ečkotp glede na ostale poste tudi ti sam tokrat šokiral. In mimogrede, poznam sem vmes ugotovil ljudi, ki so tega morilca celo poznali .... v bolnišnici so ga top zdravili, dobil najnovejša ...prikaži več zdravila ... problem je bil ZAMUDA, do katere pa ni prišlo zaradi LEČEČEGA zdravnika. Upam, da obema ne dela kot v zdravstvu, bankah kot navaden uradnik, da bo naslednja žrtev.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.