Slovenija
53 ogledov

Plačo so ji zrezali bolj kot Türku

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • McClain 07:34 09.julij 2012.

    varovane place so ena vecjih svinjarij v nasi JU. Imeli so jo nekateri, dolgo se sploh ni vedelo za to. Kar nek dogovorni trik za neko kvazi elito. Ponavadi so jo imeli vodilni, ki ze itak niso delali kaj prida, ...prikaži več delali so njihivi podrejeni. Ziv primer so vodilni na ZZZS. To je bil kar tako nek dodatek, ki so zi ga izmislili, da je bilo bolj fancy. Slisal sem cloveka, ki je pribil, da ce mu to vzamejo, za tak denar pa ze ne bo vec delal. Slizba ZZZS, placa 2.000 neto, "varovan" dodatek 600 evrov. A si lahko to zamislite?? POkvarjenci pokvarjeni.Varovane place ni imel nihce, ki zasluzi 1.000 evrov ali manj, samo "hude face", zapovrh se tosploh vedelo ni, do zdaj. Pa kaksno ime je to sploh "varovane place"? Kar tako neki.

  • LOL-ka 09:28 09.julij 2012.

    Kaj pa ima veze koliko je bila prvotna plača? Vsak ima svoje izkušnje, svoje življenje, svoje stroške in znižanje plače za tretjino je šok za vsakega. (Poleg tega z osnovno matematiko lahko izračunaš približek prvotne plače, ker imaš dovolj podatkov v članku...)

  • URIAH HEEP 07:23 09.julij 2012.

    Mene prvo zanima njena bivša bruto plača, očitno je bila zelo visoka, da so jo lahko znižali za 550 eur.Naj pove še kako delovno mesto opravlja in zakaj je imela "varovano" plačo, oz kako jo je pridobila - razlog.

  • stela 07:49 09.julij 2012.

    Kaj hudiča so pa zdej to....varovane plače?!?!???? Na konc bom izpadla kot tanajvečja budala, ker sem prejemala samo navadno plačo! In to....poslancem se v povprečju zniža za 130 bruto??? Matr so nas scat pelal:((((

  • spejs 08:00 09.julij 2012.

    ženska ima po mojih izračunih najman 2000 plače....edino kar je tu nepošteno, je to da je predsedniku in poslancem niso znižali ravno za toliko....on pa z 1500 eur komot preživi....

  • karel 09:17 09.julij 2012.

    ni nujno, da je bila varovana plača tako visoka, v vojski so tudi imeli varovane plače mehaniki na tankih, ki pa niso presegali 800 eur sedaj pa gredo za več 20% s plačami dol, morajo pa biti člani posadk v ...prikaži več tanku za plčao po novem manj kot 600 EUR. Kako to, da so pa poslanci samo ob 130 EUr tu nekaj smrdi in zopet so šli na navadne delvace po ministrtvih, menda so pa v kabinetu predednika valde plače celo povišali za 20% ne pa znižali za 8%

  • LOL-ka 09:30 09.julij 2012.

    Slabo računaš....

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.