Slovenija
172 ogledov

Plagiat, ker drugače ne gre!?

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • stela 07:19 01.marec 2013.

    Se podpišem 100%

  • Pepe007 06:08 01.marec 2013.

    Težava nastane, da se v družboslovnih znanostih le redko zgodi kaj novega in ne preostane drugega kot prepisovanje. Sedaj se pa lovijo le okoli tega, če je prepisano na pravi način. Prepisano tako ali tako mora biti...

  • JackD 04:36 01.marec 2013.

    Ko se spomnim na srednješolske čase (ki niso tako daleč nazaj), in pomislim, zakaj je bilo toliko plagiatorstva v esejih, mi na misel pade le eno. Profesorji so enostavno tako zaverovani v svoj prav, da moraš imeti pošteno srečno roko, ...prikaži več ali pa te mora imeti profesor rad, da je tvoja avtorska misel profesorju všeč. Raje potem uporabiš kar profesorjevo ali pa kako drugo prebrano misel in oceno.

  • MeršolLingvist 08:43 01.marec 2013.

    Kolikor sem videl v današnji Demokraciji, je tale v primerjavi z Bratuškovo amater.

  • xpoint 00:25 01.marec 2013.

    Malo ste že tečni s temi plagiatorskimi zadevami. Začnite reševati prave probleme.

  • 6a6330cf643e6297e0f11772a01ce2d9c0c144b1 23:05 01.marec 2013.

    Slovenska parodija. O plagiatih presojajo in brskajo falirani gimnazijci brez ustrezne visokošolske izobrazbe. Zanje je vsaka podobnost čisti plagiat, pa čeprav so viri iz katerih se je diploma črpala navedeni na koncu dela. Bral sem nekaj diplom ekonomske in tudi ...prikaži več filozofske fakultete. Vsebina je bila sestavljena iz samih citatov, vse oštevilčeno in 5 strani navedenih naslovov virov. Če torej vzamemo da so si avtorji iz vsakega vira vzeli dve povedi in ju označili je pri 50 do 60 straneh ostalo bore malo lastnega izražanja, s tem pa se človek res vpraša od čega bodo ti ljudje živeli oziroma na čigav račun. V SSKJ bo potrebno definirati na novo besedo pisunčki. Baje je na fakultetnih knjižnicah zadnje čase kar gužva, predvsem z diplomskimi deli ene in iste politične opcije. Le kdo ve zakaj?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.