Slovenija
244 ogledov

Planet TV naj bi ugasnil prizemni signal

Komentarjev 16
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • wolf.ata 19:40 24.februar 2017.

    mislim,da bi morali oni plačevati kabelskim operaterjem,da sploh gledamo to sranje od Pop in Planet tv,so lepo nasrali,da so operaterji morali dati v osnovno shemo,je pa res,da resni kabelski ponudniki niso kaznovali (zaenkrat) trio paketov starih naročnikov ampak samo nove ...prikaži veče naročnike in duo pakete ter nove pakete za nove naročnike slo.paketov kolikor sem opazil

  • jakec1575 15:41 24.februar 2017.

    Dokler bo v državi tako nizko gledanje discovery channela, bodo tudi problemi ostali enaki in enako nerešljivi ter z ogromno stroški in povezanimi sankcijami. Področje si lahko izbirate sami. Čisto povsod je enako. Vse nekaj napol domišljeno in z obilo ...prikaži več luknjami. da se lahko pase in muka barabija. Pa kupuje mečke in bnwje. ker uspeh si, če imas bmw, ne če kreiraš nove storitve, izdelke, ideje. Pri nas se muka na pločevino. Če nimaš, pol kradeš. Od tistih, ki ti ne morejo nič.

  • izRODEk 19:00 24.februar 2017.

    Tistih malo pod 300.000 prebivalcev RS kateri živijo pod pragom revščine, bodo prikrajšani še za eno dobrobit družbe. Ne sme se pozabiti, da je bil Planet TV ustanovljen s proračunskim denarjem. Zdaj ga bo lahko gledal samo tisti, ki bo ...prikaži več za to plačal.Še drugo: Pro plus in Planet TV ne bosta več mogla nagovarjati in s politično nekorektnimi stališči usmerjati 300.000 gledalcev. To je dobro. Manj TV-ja, več razmišljanja s svojo glavo.Jebi se Pro plus, jebi se Planet TV! Ven vas bomo nesli! Kmalu!

  • Dare Copko 09:23 24.februar 2017.

    kar naj, briga me za ta gnil program, tud če ga ne bi bilo nikoli

  • Dixon 10:43 24.februar 2017.

    Pa pač ne bomo gledali Planeta več. Saj ni problem. Ampak državne firme pa ne bomo financirali.

  • Bozidar.Frelih 07:25 24.februar 2017.

    Vse gre po načrtih.

  • pje 07:59 24.februar 2017.

    Mi imamo samo še digi tv. Ostalo smo odklople. Če malo pogledam kak se vse draže bomo samo še elektriko in vodo pa komunalo plačevale duma pri nas. Vse ostalo pa je že luksuz!

  • hpet 08:16 24.februar 2017.

    Na AKOSu (ali kdorkoli že ima oddajanje po zraku) pa verjetno nič. Vloženega je bilo ogromno proračunskega denarja v nadgradnjo tega omrežja, zaposlenih 90+ ljudi, stranke odhajajo, ...njih še zmeraj enako število, "nikome ništa".

  • Ferluci 11:21 24.februar 2017.

    Naj se operaterji že enkrat pričnejo obnašati tržno. Kot naročnik bi izbral in plačal v okviru naročnine tiste programe, ki so mi všeč ali bi jih rad gledal - in nič drugega! Jasno, to pa ne diši kabelskim operaterjem.

  • Omega_v6 13:13 24.februar 2017.

    Tako bo kot je bilo z POP-tvjem!! Zato,ker nismo demokratična država ampak nekakšna levičarska diktatura!! Maja bodo zopet podražili za 2 evra na mesec in Planetove programe uvrstili v osnovno shemo!! Zato,ker so to naredili z PRO plusom sem zamenjal ...prikaži več operaterja,če bo sedanji operater to ponovil bom šel na satelitske programe!! Ne mislim drago plačevati ponavljajoče se filme in reklame!!

  • Milan Novak 17:03 24.februar 2017.

    To so pač mediji strica Milana !

  • midos 19:59 24.februar 2017.

    usi pravte pa nebom gledu pop tv pa nebom gledu ....tega pa tega že zdej pa plačujete več za tiste ki jih kao ne boste gledali....jaoooo bedniki

  • Bozidar.Frelih 20:57 24.februar 2017.

    Vse kar rabite je nekaj interneta preko telefona. Nekaj, ker drugače so itak večinoma smeti. Za račune plačat, kakšen emajl poslat. Itak ga ma večina že v službi. Tako da kdor je pameten bo že vedel kako pristopiti k problemu, ...prikaži več da bo postal problem kabelskih operaterjev.

  • Žvižgač 21:11 24.februar 2017.

    Ni problema še en manj v moji programski shemi zrak - zemlja in ničesar ne bom pogrešal.

  • djdj 23:23 24.februar 2017.

    Se ne sekiram. Planet je mogoče gledati preko njihove spletne strani. Obstajaja tudi brezplačna programska rešitev, za ogled Planeta in tujih postaj. Pobrskajte. Več si javno ne upam svetovati.

  • dhoo 09:12 25.februar 2017.

    Jaz jih ne rabim, kar naj gredo. ( Že več kot 50 let gledam samo nacionalko, pa še to je preveč. )

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.