Magazin /magazin/vip
55935 ogledov

POP TV: Voditeljici še junija dejali, da nova sezona bo, sedaj so oddajo ukinili

Komentarjev 32
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 21:00 17.avgust 2023.

    Jemlje jih hudič. Nič čudnega . Turške nadaljevanke in hrvaški resničnostni šovi. Gdo pa to še gleda?

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 20:05 17.avgust 2023.

    Verjamem, da ima Pop tv računico, zato so oddajo že lansko leto premaknili na precej kasnejši termin, je pa kar malo strašljivo, ker se tako prodorna informativna oddaja ukinja.

  • Ender3 20:38 17.avgust 2023.

    Ukinit to Proplus greznico. Komercijale je, več kot preveč ! Samo oglaševanje Voya jim preostaja. Čakamo samo še odhod Čakarmiša kot dokaz, da se jim ladja potaplja..

    • igorgeus 21:47 18.avgust 2023.

      bi bilo super, ampak jih ne mores. prisilno jih placujemo, zato ne bodo nikoli propadli

  • Koka 22:27 17.avgust 2023.

    Pop Tv & A kanal sta postala prava dvoprekatna greznica, tako v informativnem kot v razvedrilnem programu! Vtaknite si rvačke "šove" in turške nadaljevanke nekam ... 🤮

  • Avatar Zoran
    StarMačk 22:16 17.avgust 2023.

    No zdaj bodo ukinili še Preverjeno, ki je ena redkih oddaj, ki sem jo v obdobju zadnjih dveh let še spremljal na POPu. Bom pač program prestavil na programsko mesto 200+ tako, da ga ne bo več potrebno nenehno preskakovati.

  • Soljatar 18:52 17.avgust 2023.

    žalujmo...

  • zdrej 08:17 18.avgust 2023.

    In potem še moramo to plačevati. Vsak priključek TV-ja je vsaj za 3€ dražji zaradi pop tv paketa. In še rekli so da bo manj reklam, pa jih je kot smetja. Toliko, da film/oddajo neham gledati v drugi tretjini.

    • igorgeus 21:46 18.avgust 2023.

      vsak mesec jih placas, pa se z adblockom ne mores njihove spletne strani gledat. bi clovek mislil, da so odvisni od reklam, pa niso

  • 216c26c54b211c9cd98531b9779a844f845aa0eb 11:04 18.avgust 2023.

    Ne bom se sekiral. Popa in kanalizacije itak ne gledam. Še manj ostale programe proplusa. Tudi tist njihov Kino je za en drek. Sama komerciala. Še najvec je pri nas tamala gledala Oto, dokler ni prerasla risank, pa zdaj gleda ...prikaži več neko neumnost z Zrnecem na voyotu, ki ga mamo pol leta zastonj, pol ga bomo pa skenslali, ker jaz tega dreka ne bom plačeval.

  • igorgeus 21:48 18.avgust 2023.

    45 eur placam za tv vsak mesec, pa nimam kaj gledat. bo treba ukinit tv pa netflix narocit

  • Avatar omega_v6
    omega_v6 19:42 17.avgust 2023.

    Vse oddaje v katerih se razktiva resnica bodo ukinjene!! Vračamo se v stare čase v katerih nisi smel reči niti besede proti komunistom tako bo tudi sedaj dovoljeno bo le povzdigovati Svobodo in kmalu bomo postali mini S Koreja kjer ...prikaži več se bo na pogrebih komunistov obvezno jokati sicer te bodo zaprli!!

    • Ender3 20:32 17.avgust 2023.

      Za aktiviste je edina resnica na Nori24tv, Demokraciji...Ne razumem kaj se sekta tako razburja? Za to, ker so izgubili mandat na javni Rtv..

    • zdrej 08:26 18.avgust 2023.

      Niso izgubili mandata. Zdaj se vrača totalno enoumje. Od sedaj naprej bo zopet vse vredu. Ne bo problemov. Tu pa tam je treba katerega osvetliti, da se ne bo moglo reči, da nič ne poročajo. Ampak zopet se bo poročalo ...prikaži večlo zgolj o problemih drugih, namesto, da bi obelodanili realne probleme in jih pomagali reševati. Vlada bo lažje delala, kar si bo zamislila in pri sodelovanju Skrajne l(l)evice me to zelo skrbi. Ker oni bi ukinili vojsko, oni bi zatrli gospodarstvo in oni bi delili denar. Ne deluje!

    • Avatar MK_ANTILEFTIST
      MK_ANTILEFTIST 11:36 18.avgust 2023.

      kakšna resnica? izkrivljena? gospa je navadna agitatorka. in dubla je račun.

    • 216c26c54b211c9cd98531b9779a844f845aa0eb 11:50 18.avgust 2023.

      Omega, a je bila tvs pod jajotom kaj drugačna?

    • Avatar omega_v6
      omega_v6 15:17 18.avgust 2023.

      Poglejte mene sploh ne moti kakšna je RTV ali Nova TV mene samo moti to,da jaz in še veliko drugih moramo to plačevati!! Naj na RTV poročajo kaj hočejo samo ,da tega ne bomo financirali vsi državljani!! Zakaj ne moremo ...prikaži več biti demokratična država v kateri bi vsako gospodinstvo plačevalo prispevek medijski hiši po izbiri?? Se vam zdi pošteno,da ena medijska hiša pokasira vse druge pa NIČ??!

    • 216c26c54b211c9cd98531b9779a844f845aa0eb 17:03 18.avgust 2023.

      S tem bi se dalo delno strinjat, če ne bi nacionalka uresničevala še drugih clljev, kot je program za manjšine, kulturni program ipd. Ostake tv tega nimajo.

    • Avatar omega_v6
      omega_v6 22:50 18.avgust 2023.

      Igxigx2 Poglej imam otroke in te oddaje za mladostnike ti mladostniki nočejo gledati!! Minili so časi,ko smo imeli le dva kanala in smo z veseljem gledali kaj so predvajali!! Zanimljivo bi bilo videti kolikšna je glčedanost teh programov?? Močno se ...prikaži veče bojim,da bi resnica pokazala,da je večina teh oddaj namenjena samo temu,da imajo ti voditelji oddaj službe!! Polek ogromne ponudbe si vsak izbere kaj ga zanima!!

    • 216c26c54b211c9cd98531b9779a844f845aa0eb 23:05 18.avgust 2023.

      Izpostavil sem kulturni in manjšinski program. Kar se otroškega tiče, tudi jaz imam otroka, ki je zdaj risanke že prerasel. Tako da vem, kaj se tega vrti po programih in lahko zatrdim, da ima tvs dalec najbolj kvaliten otroški program. ...prikaži več Tudi zamala ga je rada gledala, tako kot kadneje mladinskega. Od risank na komercialnih programih pa so otroci čisto pobebavljeni. Ena sama histerija. Malo kaj je kvalitetnega.

    • 216c26c54b211c9cd98531b9779a844f845aa0eb 23:10 18.avgust 2023.

      P.S. Je pa še verski program, za gluhe... Poleg tega so edini, ki imajo podnapise za gluhe, bodisi že po defoltu, ali pa preko ttx.

    • Avatar omega_v6
      omega_v6 08:18 19.avgust 2023.

      Mislim,da mladostnike to ne zanima čeravno ti trdiš,da je program dober!! Si kdaj otroke silil,da morajo gledati nekaj kaj je tebi všeč? Verjetno veš kako je,če morajo otroci gledati nekaj po sili? Prav zato bi morali preverit gledanost in določene ...prikaži veče stvari ukinit saj so na sporedu le zato,da ima ekipa,ki jih pripravlja plače!! Sam nisem že 2 meseca prižgal nobenega kanala RTV-ja zato ne morem siliti bilo koga,da to gleda!!

    • 216c26c54b211c9cd98531b9779a844f845aa0eb 10:09 19.avgust 2023.

      Tamala je sama izbirala, kaj bo gledala. In debilnih spuži kvadratnikov in podobnega sranja, kjer se vse nonstop bliska, skače in dere, to, kar se vrti na tujih otroških programih, nikoli ni marala. Je pa zato rada gledala bolj umirjene ...prikaži več risanke, kjer je kaj vsebine. No, gledala je tudi tiste glupe ponije, kaj čmo, če pa je bilo tega povsod polno. Kasneje pa je rada gledala oddaje in kvize za otroke in mladostnike ipd. Nihče je v nič ni silil. Nasprotno, še omejevali smo ji tv, ker bi drugače..

    • 216c26c54b211c9cd98531b9779a844f845aa0eb 10:18 19.avgust 2023.

      .. skoz zijala vanj. Mogoče je to stvar okusa, ampak meni se zdi ameriško sranje, ki ga večinoma vrtijo po komercialkah.. sranje. Stupidno do boga. Raje vidim, da ne gleda nič, kot da bi gledala ta drek. Zdaj je pa ...prikaži več itak bolj ali manj na telefonu. Tako kot vsa mularija. Bom še enkrat poudaril: nacionalka je namenjena vsem in tako tudi marginalnim skupinam (manjšinam, gluhim...). Potem so tu še oddaje o kulturi, kmetijske oddaje, pogovorne oddaje, omizja, dokumentarni,... In ja, nekateri to..

    • 216c26c54b211c9cd98531b9779a844f845aa0eb 10:25 19.avgust 2023.

      .. gledajo, gledamo. Osebno dosti raje pogledam zanimivo omizje, pogovorno oddajo ali dokumentarec ipd. In ne nazadnje, tudi filmi in nadaljevanke so imo na nacionalki bolj gledljivi, kot pa bedasti h'woodski filmi na prvo žogo. Obstajamo tudi konzumenti nekomercialnih žanrov. ...prikaži več Da debilnih ameriških komedij in turških limonad, kar vrtijo na komercialkah, niti ne omenjam. Negledljivo.

    • Avatar omega_v6
      omega_v6 19:49 20.avgust 2023.

      Vidiš ti in tvoja družina imate pač takšen okus me sploh ne moti!! Zato bi bilo potrebno VSE kanale dati v izbirno shemo in ukiniti naročnino!! Pa naj si vsak izbere kaj bo gledal in seveda to tudi plača!! Meni ...prikaži več je všeč recimo Planet TV in pretežno športmi kanali žena gleda Divo plačujem pa 230 kanalov za katere po večini niti imena ne poznam!! Verjami,če bi bilo tako bi se tudi kvaliteta ponudbe dvignila!!

    • zdrej 11:44 21.avgust 2023.

      omega_v6 Verjetno ni tako preprosto. Na več "prodanih" kanalov iztržiš nižjo ceno na uporabnika. Če bi si izbirali bi verjetno plačal enako zaradi tega vzroka.

    • Avatar MK_ANTILEFTIST
      MK_ANTILEFTIST 14:53 21.avgust 2023.

      kaj pa Herta Kosmina?

    • zdrej 08:10 22.avgust 2023.

      @omega_v6 V času dveh slo programov sem kot otrok najraje gledal ORF1 in bil večkrat kregan. Vi, ki pa ste bolj v notranjosti, pa ste imeli pač samo dva programa in ker ni bilo izbire, je bilo to zanimivo. Sicer ...prikaži večcer pa program RTV SLO ni slab. Dosti je nekih doma narejenih vsebin.

  • Avatar MK_ANTILEFTIST
    MK_ANTILEFTIST 11:36 18.avgust 2023.

    edino pravilno. gospa je DOBILA KAR JE ISKALA. 20 LET NABIJANJA LEVIČARSKIH KLAMFET SE POZNA. Nasvidenje v realnem sektorju PS: ne bi me presenetilo, da bi šla k Golobu za piarovko št. 10

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.