Svet
44 ogledov

Po Brexitu in Trumpu desničarski predsednik v Avstriji?

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Plavi-mil 10:36 03.december 2016.

    Rajši Avstro-Ogrska kit ponovna Juga.

  • Lavdan 10:49 03.december 2016.

    Saj ni daleč do meje, pa boš imel Avstro, če že ogrske ne. Tam bo teklo mleko in med, pa tudi radi te bodo imeli.

  • glicinija 10:50 03.december 2016.

    po narodnosti smo že v jugi

  • Papaja Popi 11:18 03.december 2016.

    Žal je skoraj res.

  • Avatar Leon
    Leon 11:58 03.december 2016.

    Nova EU bo mejila na Slovenijo in Hrvaško ! Varovali bodo meje velike EU, v zahvalo pa dobili službe v dunajskih hlevih ali pa bili viničarji na svoji zemlji kot del kulturne dediščine nekdanje Avstroogrske .

  • Plavi-mil 12:24 03.december 2016.

    Mene ne rabiš poditi iz Slovenije, jaz sem tukaj rojen, za razliko od mnogih, mogoče tudi tebe.

  • ojla 12:53 03.december 2016.

    Se strinjam s tabo,če nebi bilo Rudolfa Maistra,štajerska nebi pripadala k Jugoslaviji.Vsa naša dalna zgodovina sloni na Avstroogrski.Bilo bi nam danes lepše in boljše.

  • valerijakregar 17:17 04.december 2016.

    zaradi takih,vsepogostejših novic, navijam za Hoferja !:http://www.dailymail.co.uk/news/article-3998478/Teenage-Afghan-immigrant-arrested-Germany-murder-medical-student.html

  • jakec1575 11:31 03.december 2016.

    Kolk je Avstrija od Nemcije dobila pomoci preden je slednja prisla v EU? Bi lahko sprejeli se morje migrantov, preden bi prisli do istega zneska. V Avstriji je bil skoraj vsak oce danasnjih politikov nazi. Velika sestra pomaga mali brezpogojno, ...prikaži več potem ko tamala uspe, pa pozabi na vse, kar je dobila. tipicno. nam je tudi Nemcija zelo veliko pomagala. S svojimi trgi. Nekaj smo ji sicer dali par firm, ampak vecino pa vatikanu in se to imamo z njim nadaljne stroske vsako leto.pa tistih 500 mio v slabi banki.

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 12:40 03.december 2016.

    " To bi lahko bile Madžarska, Češka, Romunija, Srbija, Slovenija in Hrvaška. Torej države podobnih kultur,"Da ne bo pomote. Tle je ciljal na med seboj podobne kulture z avstrijskega vidika. Tle ni mišljeno da so te države kulturno ...prikaži več podobne Avstriji...pač pa kulturno dojemljive na avstrijske predloge. Ampak to da daje kulturo Hrvatov primerjat z kulturo Slovencev ..že to mi govori da nima pojma o pojmu. Hrvati so hudi nacionalisti, Slovenci smo pa vsaj po večini zelo kritični do samih seboj.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.