Avto
749 ogledov

Po Ljubljani z Avant2Go za 0,10 evra minuto

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • janez 19:20 22.junij 2016.

    Pri vsakem poslu v Ljubljani gre 10% šerifu!

  • janez 19:20 22.junij 2016.

    Koliko časa bomo to še dopustili?!

  • d 19:44 22.junij 2016.

    zaradi mene tudi ce gre 50%, dokler se denar vrača mestu in se mesto ureja, ni panike ... mel smo kr neki zupanov pred Jankovicem, jaz si samo zelim, da bo ostal zupan cim dlje !!

  • stilist 23:15 22.junij 2016.

    Ureja se samo center mesta, okolica centra pa luknjaste ceste in park avtomati.

  • allstarr111 00:11 23.junij 2016.

    Ne vem kako bo tole lavfalo, od začetka bo naval hipsterjev in zelenih na velko se bodo tolkli selfiji, potem se bo par južnih spomnl kak je fajn to med za skoz v uporabi in bodo kakega ukradl, navaden človek ...prikaži več pa ne bo mogu prit zraven ker bodo postavli take pogoje da ne boš mogu prit zraven, plus kar vidim naj bi šlo v bistvu za VNAPREJŠNJE plačilo za nekaj kar v bistvu še niti ne veš če boš sploh rabil. Evo dam jim točno 3 mesece, pol bo pa al pa še prej bo konec zgodbe.

  • Dixon 10:28 23.junij 2016.

    Meni se zdi super ideja. Malo me sicer skrbi kako bo to na dolgi rok šlo, glede na subvencioniran posel.Pa odvisno je tudi kje bodo rezervirana parkirna mesta za car sharing v Ljubljani. Brez tega pa itak ne gre ...prikaži več pri tem poslu. Sicer pa nikjer ni možno najti nobenega zemljevida, 1. julij pa se ful približuje.

  • mymind 11:05 23.junij 2016.

    Prejšnjim je šlo očitno 100% ker ni bilo nič narejenega. Nisem Ljubljančan, ampak ste lahko ponosni na mesto. Res napreduje in je prava prestolnica.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.