Slovenija
10400 ogledov

Po manevru SDS danes o usodi Bratuškove

Komentarjev 25
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • h4ck3r 08:10 22.junij 2022.

    Upam, da se bo poročalo koliko novih zaposlitev bo ta razširitev ministrstev prinesla. Tokrat to seveda ne more imeti pozitivnega predznaka.

  • AnGus 09:31 22.junij 2022.

    Povratek odpisanih 3.0 ali odpisana Šivilja se vrača! 👎

    • Ender3 10:42 22.junij 2022.

      Bolje navadna šivilja, kot žaljivi glanzkopf.

    • Dusan12 08:17 24.junij 2022.

      Ender, na zavodu nisi bil nikoli produktiven, kar kažeš sedaj, pa kaže, da te pumpa zavist, hinavec, ..

  • Friderik1950 10:18 22.junij 2022.

    Ne razumem, ceste, železnice, električno omrežje, telekomunikacije, kanalizacija, vsa naša mednarodna letališča, zvezdne ceste, pardon kaj bo imela tolmača za angleščino, mogoče, pa saj ne bo dolgo, ali pač.

  • Luksi 07:29 22.junij 2022.

    Zanjo je ljudstvo povedalo svoje na volitvah, ampak ptič bo naredil po svoje

    • Vrtnica 08:14 22.junij 2022.

      Posebni levičarski in zasebni zakoni.

    • molka 08:37 22.junij 2022.

      ti mas poseben desnicarski zakon saj se nisi sprijaznil da ste zgubili

    • Ender3 10:47 22.junij 2022.

      Ne gre in ne gre, ko se je sektašem potrebno sprijazniti z izgubo oblasti.

  • molka 08:36 22.junij 2022.

    smrdljiv sds se kar nagaja ampak mu nič ne uspe ha ha ha

  • Avatar luckyss
    luckyss 08:45 22.junij 2022.

    Prodam 25 klafter na pol metra žaganih polen, cena 50 evrićev za kom...Saj imate denar banda SDSsovska, ki ste ga narodu spizdili iz blagajne..

    • AnGus 09:35 22.junij 2022.

      Brez skrbi, saj bodo Holobčkovi tudi kradli... *** Nekoč so se norčevali iz Američanov in dejstva, da so bili njihovi kongresniki, senatorji in guvernerji preko 80, celo 90. Pa je ameriški volilec odgovoril: "Volimo iste, ker prva 2 mandata delajo ...prikaži večjo za svoje žepe, nato pa začnejo delati za ljudi. Enostavno nimamo dovolj denarja, da bi vedno volili druge." *** Ergo: Slovenci smo očitno zelo bogat narod!

    • Avatar luckyss
      luckyss 09:46 22.junij 2022.

      Sklepaš po logiki, da če SDSsovska vlada vedno krade, da bo tudi ta nova..Seveda so to le vaše domneve, bi Janez djau...Vem, da nekateri to težko razumete, ampak dejansko obstajajo-mo ljudje KI NE KRADEJO....Pa če vam je to tam na ...prikaži več desnici še tako čudno..;)

    • AnGus 09:56 22.junij 2022.

      Luckyass, nauči se brati. Sem ti podal razlago (Američani). Golob s svojo plačo ne more biti vzor poštenosti, pa če si tega še tako želiš. *** Bo očitno odvajanje toliko bolj boleče za vas Holobove privržence. Sedaj še letite na ...prikaži več sladkem zanosu rezultatov volitev... naj ugibam, prej si bil pa v Šarčevem krdelu, kjer ste se po koruzi preganjali?

    • Ender3 10:40 22.junij 2022.

      AnGus nadaljuješ z mantro o Golobovih zaslužkih, nič pa o računu bivšega premierja, kjer pristajajo nakazila neznanega izvora. Pa se vsej javnosti na očeh, pričakovano molči in spreneveda.

    • Avatar luckyss
      luckyss 10:42 22.junij 2022.

      @Gnusna...Zwei mmeee, meee po koruzi laufen ud grose škode machen...Ja, očitno ste SDSsovce puško našle in si uspešno prestrelile kolena in glavo....Ne torej težit brezveze..

    • AnGus 10:50 22.junij 2022.

      Lucky whatever, ponovno dokazuješ, da si nepismen. Bo pa za vaju oba padec z nivoja vajinega ega na nivo vajinega IQ dokaj boleč. Faza streznitve pa temu primerno dolga.

    • Ender3 12:13 22.junij 2022.

      AnGus👎komu ti, o streznitvi.? Če kdo rabi razsvetljenje ste to vi, pastirjave🐑🐑. Vaš intelektualni manjko se zrcali v vseh komentarjih prikletnih vzdevkov. In znova in znova se porajajo novi, brez koristi in učinka.

    • Zlate 12:36 22.junij 2022.

      @Angus - ste res prav vsi "ta desni/beli" toliko zadrti, da ne vidite ali nočete videti, ko vas (in nas) Ivan s svojo falango prisklednikov nateguje po dolgem in počez? Ne zanima me, če je desni, levi ali vesoljec - ...prikaži več če je nategun je gnoj, ki mora stran. Vi pa te pokvarjence še kar opravičujete in druge obsojate vnaprej, še preden so sploh nastopili funkcijo?! 🤦

    • ico8 17:09 22.junij 2022.

      Pasja koca-halo, pasja koca-halo: Kupim drva, ce si odstranil drzavne stemplje iz ukradenih drvc! Placal ti bom z bosanceroskimi markami, da ti ne bo potrebno menjati za "zbunom, kad dodzes kuci"!

    • AnGus 20:00 22.junij 2022.

      @Zlatane... kje pa sem branil 'Ivana in falango'? Mi lahko to citiraš? Prosim! Niti v enem komentarju ga nisem imenil. Povedal sem le, da ne bo Holob nič boljši... očitno je na tem portalu kup nepismenih, ki imate težave z ...prikaži več najosnovnejšim razumevanjem - JJ pa so vaše mokre sanje, saj mimo njega ne morete!

    • Zlate 21:24 22.junij 2022.

      Eh, AnGnus, sprenevedanje je le še ena tipična desno/bela "vrlina" ... Ampak vseeno - koga pa potem zagovarjaš ali ti le vsepoprek pljuvaš? Ker proti Ivanovem tiranskem režimu te nisem slišal govoriti, čez sedanjo vlado pa pljuvaš še preden so ...prikaži več sploh začeli kaj delati?! Kaj zdaj sledi - še več sprenevedanja? Žalostni ste ti in vsi tebi podobni ...

    • AnGus 22:23 22.junij 2022.

      Zlatko, sprenevedanje je tvoja vrlina. Najprej pišeš, da branim JJ in falango, ko te zaprosim, da mi pokažeš, kje sem to zapisal, pa obrneš ploščo. Očitno levičarsko sprenevedanje. Da pa ste vsi nepismeni, bom dokazal s citatom samega sebe: "Brez ...prikaži več skrbi, saj bodo Holobčkovi TUDI kradli... "

    • Zlate 10:51 25.junij 2022.

      Kot pričakovano, še več sprenevedanja - ta "tudi" je le tvoj opravičevalni odgovor na kritike zoper Ivana. In, da ne boš ponovno bluzil, da ti nisem odgovoril; ko si bil tiho, ko so Ivan in njegovi hlapci hinavsko sabotirali državo, ...prikaži več je bilo to pravzaprav tiho odobravanje, kar le še dokazuješ s tem, ko zdaj, glej ga zlomka, nisi tiho. Zdaj pa poskusi še ti odgovoriti na moja vprašanja in dokaži meni "nepismenemu" svojo pismenost.

    • Zlate 10:58 25.junij 2022.

      Veš, za razliko od tebe in tebi podobnih, zame "desni" niso avtomatično sovražniki, kot so vam "levi" - Ljudmila Novak npr. je ena od bolj redkih normalnih desničarjev in je prav prijetna gospa. Ljudi delim le na dobre in slabe ...prikaži več in zaenkrat ti zveniš slabo, lahko pa zelo enostavno dokažeš drugače ... 😉

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.