Avto
26 ogledov

Podražitev vinjet strel v prazno

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Pepe007 16:06 18.julij 2013.

    No, no... Ko se vsi preusmerijo na lokalno cesto (denimo v primeru nesreče), se lepo pokaže, da regionalne ceste niti pod razno ne požirajo tega prometa. En vikend sta bila zaprta predora pri Tepanju in je bila znanost, kako v ...prikaži več eni uri priti do Celja. Kar je na regionalni cesti vse stalo, ostalo pa je vse precej okoli... Pa je bilo čez vikend in pot po avtocesti traja 20 minut.

  • Unknown 16:20 18.julij 2013.

    prow višajte ... jaz se itak čepraw sem kupil vinjeto furam po regionalnih ... največja napaka u tem letu je bil nakup vinjete ... vedno stojim v koloni ... primorska - dolenska ... veliko raje po regionalni ... AC nonstop ...prikaži več poka med vrhniko - LOG ... in tako naprej da ne omenjam grde kulture in lukenj na avtocesti .... pa predmete iz kamjonov ...

  • Ferluci 17:11 18.julij 2013.

    Idiotizem te vlade ne pozna meja!

  • zic 17:48 18.julij 2013.

    če si pošten...vseh vlad!!!!!

  • JANEZON 11:22 19.julij 2013.

    Ta vlada-in prejšnje- je nesposobna narediti red na naših avtocestah.Medtem,ko tovornjakarji dnevno uničujejo ta nacionalni program,katerega smo vsi plačali,si vlade do sedaj niso upale tovornjakarjem zaračunati uporabo cest.So nesposobni in tudi za državljane se jim krepko jebe...........

  • Avatar čavez
    čavez 12:28 18.julij 2013.

    In kaj imamo od avtocest, pozimi niso splužene, poleti stojimo v kolonah in za to mastno plačujemo, hvalalepa sem se že preusmeril na lokalne ceste.

  • zic 16:36 18.julij 2013.

    vse kar so se lotile vse vlade v teh 21 letih, je bil strel v prazno.....a je treba kam pridet, da bi tem vodilnim kdo to razložu!!?? Se javim.....naslov v uredništvu!!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.