Avto
18 ogledov

"Poglejte strokovnjaka!"

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Žurnalček 16:34 21.maj 2015.

    Jaz bi Kranjskm policistom , načelniku prometne policije postavil eno zelo lahko vprašanje, ki se glasi takole. Koliko prekrškov nedajanja žmigavcev pri prehitevanju kolesarjev imate vknjiženih v svojo letno statistiko ?? Še enkrat , koliko kaznovanih voznikov imate v svoji ...prikaži veči letni statistiki , zaradi nedajanja smernikov pri prehitevanju kolesarjev ? Da vidimo PIARA Gorenske policije , kaj ima povedati na to !

  • h3o 19:09 19.maj 2015.

    hofer. cona za gasilce.

  • maresem 19:55 19.maj 2015.

    Zakaj pa je tablica brisana? Odkriti jo je treba in pre_ukati kretena ali kretenko do amena.

  • zipo 21:06 19.maj 2015.

    ma za take je treba takoj poklicat pajka, pa ga odpeljat neznano kam, pa fajn kazn nabit, al pa tud zasežt avto!!!!

  • Skippy 00:01 20.maj 2015.

    Kakšne nizkotne odzive spravi iz ljudi eno napačno parkiranje - se zgodi, pač pojdite eno ulico gor ali dol.

  • JohnSmith30699 07:16 20.maj 2015.

    haha a sem vas malce razpizdil!? Sem iz najlepšega mesta Ljubljane, avto ima res CE registrske ker sem ga tam kupil, a kot so me v avtošoli učili, ko sem na vasi kot je Celje lahko parkiram kjerkoli ker tam ...prikaži več ne veljajo enaki predpisi kot v Mestu. /sarcasemoff

  • puys 13:38 20.maj 2015.

    Takoj zamenjaj te tablice.. CE tablice so rezervirane za najslabše voznike.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.