Svet
83 ogledov

Pohotne ameriške profesorice

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar cvichekbrother
    cvichekbrother 10:49 16.marec 2017.

    I tata bi to radio sine!

  • Majazmaja 08:36 14.marec 2017.

    Pri nas so bili najbolj 'poskočni' učitelji telovadbe, pa za učitelja za tehniko in likovni pouk se je šušljalo, da 'tlači' anglistko :)

  • Franjo Erman 13:39 15.marec 2017.

    17 letnik se je razjokal doma??? haloo ta jih nikoli v življenju ne bo imel 20( let mislim)

  • LukaMB 16:34 15.marec 2017.

    Oh le zakaj tega ni pri nas, veliko več veselih mladcev bi skakalo okoli, saj bi se jim odprle oči. Mi kot mladostneži smo večkrat sanjali o tem že od 15 leta dalje, da bi se nas lotila kakšna super ...prikaži več milfa učiteljica/profesorka v kabinetu, pa nikoli nismo bili te sreče. V ZDA se to dogaja in še takrat idioti fantje in starši userjejo stvar. Vsi skupaj so debilni :)

  • primoz.g 23:37 13.marec 2017.

    joj kje je bila ko je moja generacija hodila v šolo, bi meli nataliteto za 100% višjo, samo dobro o taki učiteljici. V naših časih so jih kavsali največkrat učitelji telesne vzgoje ali pa biologije, mi revšeti pa suhega kurca :(

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.