Avto
21 ogledov

Policija bo po nesreči zaplenila telefon

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • vzev 15:52 28.julij 2014.

    Pa ne dam policaju mojega telefona. Kaj ima on pravico gledat kaj imam jaz na telefonu. Bi mu rekel, da ga nimam, on pa tako nima pravice iskati po mojem avtu ali mojem žepu. Telefon ni nikoli povzročil nesreče in ...prikaži več nikoli ne bo. Nihče nima nikoli obeh rok na volanu in zato tudi ni razlike ali imaš v roki telefon ali pa jo imaš na naslonu za roke. Kot sem že večkrat napisal, po raziskavah je otrok v avtu bolj nevaren, kot telefon pa nikoli ne slišim, da jih je prepovedano voziti. Enako je z kajenjem. SMS-i so pa čisto druga stvar in to bi bilo treba strogo kaznovati, pogovor pa ne.

  • mph 11:57 28.julij 2014.

    Sem že bil pripravljen, da pohvalim našo državo v smislu "končno", ko sem videl samo naslov, zdaj pa vidim, da je to v tujini. Uaaa.... EDINO PRAV! Kdo ve koliko ljudi je pobil telefon v roki, pa se ne bo ...prikaži več nikoli niti vedelo! Ja, morda je nekdo tudi kje izsilil ali je otrok "nenadoma" zapeljal na cesto, ampak, če ne bi vozik uporabljal prekletega telefona med vožnjo, sestavljal smsje, pošiljal na Fb, ..... bi bile posledice bistveno manjše. In najbolj noro je, da ni povsod rutinske zaplembe telefona v takih primerih.

  • NeAnonimni 10:49 28.julij 2014.

    Pri izpiskih se ne vidi, če si ravnokar pisal ali bral sms. Nevem sicer, kako bodo to ugotavljali.

  • mph 11:57 28.julij 2014.

    Morda pa niso oni zabiti. Ne vem, če se da slediti npr. Viber messageom, FB, twitterju na tak način, mar ne?

  • NeAnonimni 12:38 29.julij 2014.

    Ni problem telefon v roki ampak to, da bereš informacije s telefona in nisi pozoren na vožnjo. Uspredi vozjo avti, ti gledaš dol pišeš, bereš, avti uspredi zabremzajo, ti še vedno bereš in bum.. Logično..

  • Johan Spohan 13:53 29.julij 2014.

    Še en bebec, ki je tako pomemben samemu sebi da mora blebetati v telefon med vožnjo.

  • erikkk 10:30 28.julij 2014.

    a nebi raje odvzeli samo telefonske številke pa tako preverjali klice ... mislim res so zabiti

  • Vojko Renko 11:36 28.julij 2014.

    Končno ena pametna država.Pri nas bi morali to narediti že zdavnaj, ker večina vozi in telefonira z ušesom na telefonu, čeprav so brezžične slušalke že včasih od 15 € naprej.

  • vzev 14:00 29.julij 2014.

    Preberi si še enkrat moj komentar. Kaj sem kje napisal, da SMS-i niso nevarni. Preberi še enkrat pa boš videl, da sem napisal, da bi bilo potrebno pisanje SMS-ov strogo kaznovati. Pogovor po telefonu je pa čisto nekaj drugega. Tam ...prikaži več pa sploh ne rabim pogledat na telefon, da se javim. Cigareti so 100 krat bolj nevarni pa jih ne prepovejo. Ti rabiš cigaret dobiti iz škatle, moraš dvigniti še vžigalnik, pa še prižgati si moraš cigaret. Sedaj mi pa povej kaj vzame več časa, da jaz dvignem telefon in pritisnem na tipko, ki vem točno kje je, ali pa da si prižgeš cigaret.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.