Avto
45741 ogledov

Ne bodite presenečeni, če vam bo policist pokazal novo napravo

Komentarjev 15
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Leon
    Leon 07:58 31.julij 2022.

    Pijani sekretar Breznik in številni drugi bi si želeli, da bi ga imeli na razpolago že zdavnaj. Za SDS bi morali imeti posebne naprave !

    • Avatar luckyss
      luckyss 08:46 31.julij 2022.

      Takšne naprave žal še ni, imamo pa ustrezne teste, ki se jim reče IQ test..Če bi jih uporabljali na vratih parlamenta, kot pogoj za vstop bi morala SDS zasedati pred zgradbo...enako pri "etilmetru" ali če bi testirali "bele prašičje noske"...

    • Naklonsky 11:57 31.julij 2022.

      Levakov policija ne kontrolira, butla.

    • Ender3 15:15 31.julij 2022.

      Naklonsky svečkarje se testira, tako je..

    • blayo 21:37 31.julij 2022.

      Da tip (Breznik) ve, da ni dosti pijan za odvzem vozniškega dovoljenja oziroma, da mu je test pokazal preveč kaže samo na to, da mora biti precej dobro podkovan v pitju in popivanju. Tip je takorekoč profesionalni pivec.

    • blayo 21:40 31.julij 2022.

      Že to da greš za volan po tem ko si pil pomeni, da nekaj ni v redu s tabo, če se pa potem še kregaš češ da ti itak veš da nisi zadosti popil pa dejansko kaže na to, da si alkoholik.

  • Naklonsky 12:00 31.julij 2022.

    Je pa zanimivo, da indikatorje alkohola preverja in umerja kar policija sama, kljub za to pristojnim državnim institucijam. Torej policija lahko krši predpise!

    • LetherHossen 14:40 31.julij 2022.

      "Kadija te tuži, kadija te sudi!". Mene bolj skrbi, da te kaznujejo na podlagi indikatorjev.

    • blayo 21:27 31.julij 2022.

      Mene pa bolj skrbijo pijani vozniki...

  • bobubob 08:16 31.julij 2022.

    Bodo kdaj imeli tudi 'butlmeter' za tiste napihnjene voznike, ki menijo, da zaradi kubature avta zanje predpisi in cestni bonton ne veljajo? Pa tiste, ki vozijo 'na prahu'? Ups, to so VIPoidi, njih se pusti pri miru, kdove, kdaj bo ...prikaži večo kdo od njih postal notranji minister ali vsaj šef policije.....

  • Ender3 15:21 31.julij 2022.

    Končno ena korist od sektaške klike, dobili smo Breznik etilometre. Pri tem imata velike zasluge tudi ministera Vizjak in Simoniti velika ljubitelja rujnega.

  • Jennifer_Land 12:12 31.julij 2022.

    Google je za vsak dan spletnega dela od doma plačal od 400 do 800 dolarjev. V prvem mesecu sem od Googla doma prejel 21.758 $ in 29.467 $ zadnje plače za 3 ure dela na dan...glej več informacij .........>>>>>>> 𝐖𝐰𝐰.𝐂𝐚𝐬𝐡𝐝𝐨𝐰.𝐂𝐨𝐦

  • wolfenstein 10:16 31.julij 2022.

    Kako smo dvolični. Najprej (s figo v žepu!) želimo manj pijanih na cestah, nato iščemo izgovore in pravne luknje, kako nam ne bi smeli niti pihat dati ali pa alkotest opravljati s petnajstimi različnimi napravami oz. dokler ne pokaže 0.0, ...prikaži več čeprav pademo z avta. Res da imamo pijančevanje v himni in čeprav se imamo za neke Evropejce, v glavah smo in bomo vedno Balkanci. Idealno bi bilo, da policija ne sme ničesar. Dokler je ne rabimo sami. Takrat bi ji moralo biti dovoljeno vse. A ne avtor?

    • blayo 21:33 31.julij 2022.

      Bravo! Čeprav avtor članka dejansko nima nič s tem. On ne sme biti kritičen do situacije, ostati mora neutralen.

  • borut08 00:47 01.avgust 2022.

    Problem je v spolitizirani policiji in takšni podvigi,ki občasno ustavijo kakšnega poslanca,da prikrijejo podrejenost politiki in pristranskost na moje prepričanje o delovanju policije ne prepričajo.Nadzirajo,spletkarimo itd mene in proti meni ter,ki s kritičen do politike in sistema ter glasen.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.