Slovenija /slovenija/crna-kronika
24 ogledov

Policijska "filmska" akcija v Borovi vasi

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • JohnSmith30699 07:18 19.julij 2012.

    ne vem zakaj cenzuriras CIGAN, CIGNASKE, CIGANSKIH... to je beseda ki se normalno uporablja in je v slovarju!Tako da lahko rečes "prokleti cigani, zginte cigani, ciganska drhal, itd..."http://slovarji.najdi.si/najdi/cigan

  • maddog 07:22 19.julij 2012.

    zato ker zbrišejo komentar drgač...ja treba bo it po puško pa zakon uveljavt, ker pride na tvojo posest..da ga pihneš..pa da vidmo :) js bom skus na terasi sedel :)) pa čakal da pride cigo da ga šicnem..

  • mia 07:50 19.julij 2012.

    16.julija je vijugala po cesti, nasilno so ji vzeli prostost 18., če prav razumem. pa je bila vedno ona za volanom?

  • Kofetkanje Ljubezenske Težave 16:06 19.julij 2012.

    V ljubljani v Btc-ju pri optiki Clarus tudi v času kosila.

  • KLOBO 16:42 18.julij 2012.

    Na eno bogo ženšče se spravi cela armada zabitih policajev, ko pa dolenjski kmet pokliče policijo, da so mu na njivi Cig....ani pobrali ves pridelek in da je cig....anski avto še na poti, da ga naj patrulja ustavi, pa hladnokrvno ...prikaži večo ti kleni junaki v uniformah odgovorijo, da to ni njihov posel in da cig...anskega kombija ne bodo ustavljali!! Seveda ker se jih bojijo, take policije Slovenci - davkoplačevalci ne potrebujemo. Izgleda, da se bo treba samoorganizirati z vaškimi stražami, da bodo varovale premoženje poštenih dolenjskih ljudi, ki so čedalje bolj ogroženi od te cii...ganske drhali!!

  • rogg 10:36 19.julij 2012.

    Me prav zanima; ali ste kdaj videli cigana v avtomobilu Avto šole, jaz nikdar, pa redno srečujem in videvam avtošole z mladimi vozniki. Le kje dobijo vozniške, ne samo to, polovica je nepismenih, pa se veselo vozijo. le kako so ...prikaži več rešili pole za teoretični del izpita? Mi lahko to nekdo pojasni?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.