Avto
158 ogledov

Policijska provida in varnostna razdalja

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • drmr1980 14:37 31.oktober 2013.

    Policisti hvala, ker vas tako skrbi za našo varnost.Ko boste zopet štrajkali zaradi plač, se bom spomnil na to...

  • lukaz 15:31 31.oktober 2013.

    Policiji dol visi za našo varnost. Zanima jih samo naš denar.Lep primeri so vsak dan v Ljubljani, ko namesto, da bi šli v križišče usmerjat promet, stojijo ob strani in pišejo kazni.Enkrat na svete cajte, ko pa grejo ...prikaži več usmerjat, pa usmerjato dobesedno isto kot semafor. Ne vem, kaj je to fora.

  • KOJAK 15:41 31.oktober 2013.

    Očitno ti določene stvari niso jasne, kadar je policaj v križišču in semaforji delujejo je tam le kot pomoč in NE NAMESTO semaforjev... se mi pa ne da podrobno razlagat, enkrat glej kakega policaja v križišču in ne dvomim da ...prikaži več ti potem ne bo jasno da dejansko pomagajo da gre čez križišča več avtomobilov.

  • Undertaker 18:10 31.oktober 2013.

    Kar pravijo policisti ima kratke noge...

  • Undertaker 18:11 31.oktober 2013.

    Ni res. Po zakonu moraš upoštevati policista in ne semaforja. Beri in obnovi znanje.

  • Undertaker 18:12 31.oktober 2013.

    Vzev ima prav. Komentar je bil namenjen Kojaku.

  • KOJAK 18:48 31.oktober 2013.

    Odgovor vzev in udertaker... mogoče sem se narobe izrazil in vajin komentar je pravilen, skratka namen mojega komentarja lukazu je bil, da POLICAJI PONAVADI POHITRIJO PROMET.

  • Avatar Maro Slana
    Maro Slana 07:06 04.november 2013.

    Kaj pa kolesarji in njihovo divjanje......njihova varnostna razdalja do pesca ali do avtomobila,ko ni kolesarske steze....hudo vprasanje...naj mi kdo da link,da si bom prebral,...

  • Jaka.marinsek 08:41 05.november 2013.

    no, 30 m pri 130kmh za mene ni varnostna razdalja. in potem mi je še rekel da to pa ni stvar trenutnega postopka.

  • vzev 16:48 31.oktober 2013.

    No tu se pa malo motiš. Ko je policaj v križišču ta nadomesti vse prometne znake, tudi semafor. To pomeni tudi če imaš zeleno luč in se policaj postavi tako, da moraš počakat, boš moral ubogat policaja.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.