Slovenija
23 ogledov

Policisti bodo zaostrili stavko

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • 1111 15:28 15.maj 2012.

    ...mrki, a ti si ta raja???

  • bobr 14:14 15.maj 2012.

    Pravilno!Ne popuščajte in ne odstopajte.Podpise vam bomo pomagali zbrati!

  • mrki 14:59 15.maj 2012.

    modeli so zbrali samo ene 2000 podpisov za referendum - jih raja ne jebe !? Vsaka čast nekaterim , se mi pa zdi da vsaj ene 40 % polcajčkov fura sinekuro 8 ur na delovnem mestu , doma pa imajo ...prikaži več s.p.-je pa veselo delajo !

  • xy 15:48 15.maj 2012.

    ti verjetnio furaš sinekuro 8 ur na delovnem mestu, sam da doma nimaš s.p.-je in ne delaš veselo, dampak verjetno veselo dobivaš od vseh nas socialno podporo !Drugače pa je pohvalno da policaji (jih drugače ne maram) delajo in ...prikaži več ne dilajo kot tebi podobni

  • xy 15:49 15.maj 2012.

    radar mora verjetno bit, sam namesto da te kaznujejo te opozorijo, vsaj jaz imam take izkušnje

  • Veteran 17:45 15.maj 2012.

    "Ponavljajo, da ne želijo oteževati razmer za državljane, stavka je uperjena proti državi" - saj država smo vendar mi oz. državljani. Take policaje, ki stavkajo je potrebno zamenjati s tistimi 120.000, ki nimajo službe. Demokracija mora imeti svoje meje posebno ...prikaži več za tumbaste policaje, ki gledajo svoj žep in v priliki se veselijo uporabe svojih pendrekov na hrbtih državljanov. Bedniki pejte delati!!

  • 1111 14:40 15.maj 2012.

    ...BRAVO! ...DO KONCA !!!!...ampak nekaj mi pa ni jasno...radar v Portorožu, radar na Belvederju, radar v LJ, v MB...kaj je zdej???...kje je ta složnost??? ...je stavka ali ...?...pa ne me slabo razumet!!

  • 1111 19:14 15.maj 2012.

    ...ti si res veteran bedakov!!! ...država je v teh mesecih, bedast premier, pederast minister za notranje zadeve in neumni pudli, ki se smejejo in dva stavka ne znajo spravit skupaj!...samo Žerjala poglej, ko govori v kamero je rdeč kot puran, ...prikaži več zakaj že???...če bi država bili državljani, bui že zdavnaj ta gnoj bil odplaknjen, ampak slovenčki smop še zmeroj bee bee, taki bedaki kot ti, se pa imate za veterane, ampak česa?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.