Slovenija
4 ogledov

Policisti niso ustavljali in kaznovali neprimerno opremljenih?

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • jakec1575 13:59 28.april 2016.

    Zanimivo, da policisti nimajo več zimske opreme na vozilih. Vsaj polovico vozil bi morala imeti do 15 junija zimsko opremo v primeru taksnih izrednih dogodkov. Nic jih ne stane ce jo imajo in veliko, ce je nimajo. Še dobro da ...prikaži več se sneg ni prijemal. res ne vem, kaj razmislja slovenska policija. Vedno moras imeti plan B, C in D, če si državni organ.

  • zdrej 16:30 28.april 2016.

    Največji problem je, ko se tisti, ki niso bili opremljeni za take razmere (jim ne zamerim, če je konec aprila letna pnevmatika), niso zavedali te pomanjkljivosti. Potem se pa vozijo po prehitevalnem pasu in se ne umaknejo, kljub temu da ...prikaži veča so počasnejši in je desni pas dovolj prazen. Včeraj se je še enkrat pokazalo to, da slovenski šoferji ne poznajo CPP-ja, da ko se jim na prehitevalnem pasu približaš z levim smerokazom, da to pomeni prošnjo "prosim, spusti me naprej". Na žalost pomaga samo blendanje.

  • vzev 13:11 28.april 2016.

    Zakaj pa ti isti policisti ne morejo razmišljati z lastno glavo, tam po 15 novembri, ko je 20 ali več stopinj?

  • Matjaz Wvw 13:35 28.april 2016.

    Mogoče pa bi morali voznika, ki je vozil mali avto s počitniško prikolico v Vrhniški klanec.Zaradi njega je promet ob 23h potekal samo po voznem pasu.

  • Avatar mike1968
    mike1968 16:05 28.april 2016.

    PROMETNI IN VREMENSKI KOLAPS :http://www.publishwall.si/Mike.1968./post/194664/prometni-in-vremenski-kolaps-ii

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 16:18 28.april 2016.

    Pa kaj je tem voznikom da niso sposobni dojet da morš bit v snežnih razmerah previdnejši pa vozit mal z rezervo.

  • zdrej 16:21 28.april 2016.

    Zakon je nastal v malo drugačnih časih, ko je vreme bilo rahlo drugačno. In takrat je bil bolj primeren, kot dandanes. To sneženje je bolj izjema kot kajkoli drugega in je marsikoga presenetilo. Tudi mene. Samo jaz imam še ponavadi ...prikaži veči zimske gume do sredine maja, ker sem vedno še kje v sneg "priletel".

  • mitjap 17:51 28.april 2016.

    včasih ni denarja niti za plan A :) kaj šele B,C,D

  • Lavdan 14:03 28.april 2016.

    Zakon je nastal zaradi gumarskih lobijev in je bedast. To se pokaže v primerih kot včeraj. Brez zimsko opremljenega avta nimaš v snegu kaj iskati, pa če je to 1. 12. ali 1..5, vse ostalo je nesmisel.

  • McClain 17:19 28.april 2016.

    tako, meni je hotel pred leti pisat poloznico 15. novembra pri 21ih stopinjah. Mi pa zato vceraj ni padlo na pamet iti na pot na primorsko, prelozil za nekaj dni. Tako vreme je bilo za povrh napovedano, ne recem da ...prikaži več niti to ni. Sploh ne zastopim teh bedastih zakonov.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.