Slovenija /slovenija/crna-kronika
24 ogledov

Policistka obvladala roparja

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • zic 19:03 11.oktober 2012.

    čestitke policiji, najbolj žalostno je to, da jih še lastni šef ne spoštuje in za mizerne denarce dajejo naprodaj svoje življenje....folk bo pa hvalu policistko dokler bo delala "zastonj", čim bi se pojavila kakšna povišica ali nagrada bi vsi primitivci ...prikaži več doživljali "orgazme"....mi smo res banana republika.....skregani z vsako logiko....vsi bi vse imeli plačali pa nič!!!

  • drugivlak 13:32 11.oktober 2012.

    Bravo policistka. Pa naj še kateri caps reče, da babe v intervenciji skuhajo le še večji pretep.

  • razumnik 13:33 11.oktober 2012.

    sredi belega dne ropajo zlatarno v centru - kdo drug kot narkomani

  • Ferluci 15:36 11.oktober 2012.

    Bravo! Sta bila v trenirkah?

  • 2112 15:40 11.oktober 2012.

    imam občutek, da kar se dela tiče policaji nimajo recesije. Se mi zdi še edini delovni organ našega javnega sektorja. Bravo policistka. Ma veš si jima pa zbila njun ego, ti pravim...

  • nostradamus 16:26 11.oktober 2012.

    zalostno je le to da je delo policistk in policistov na terenu mizerno ovrednoteno drugace pa cestitke policistki in ce drugega ne g.gorenak morda vsaj kakih 100 eur stimulacije za micno gospodicno

  • 1111 17:38 11.oktober 2012.

    ovrednoteno je delo poslancev, ki spijo in ne vejo za kaj gre...in bedakov v vladi...sram vas bodi...

  • 1111 17:38 11.oktober 2012.

    ovrednoteno je delo poslancev, ki spijo in ne vejo za kaj gre...in bedakov v vladi...sram vas bodi...

  • zic 19:05 11.oktober 2012.

    delajo tudi drugi samo mi slovenci ne spoštujemo nobenega ampak samo svoj gneu sproščamo na javni upravi....me zanima kako bi tisti delali s polnimi usti...verjetno pa še delali niso nikol!?

  • vicvic 21:35 11.oktober 2012.

    Prav lepo se sliši kako je dekle v modrem močna. BRAVO.Kdaj bo v naši državi kaj bolje? Delavci z denarjem sovedno bolj ogroženi. Upam da bodo dobili za svoje delopošteno plačilo.

  • vicvic 21:35 11.oktober 2012.

    Prav lepo se sliši kako je dekle v modrem močna. BRAVO.Kdaj bo v naši državi kaj bolje? Delavci z denarjem sovedno bolj ogroženi. Upam da bodo dobili za svoje delopošteno plačilo.

  • Ferluci 12:43 12.oktober 2012.

    Se popravljam: Preverjeno dejstvo: nista bila v trenirkah, govorila sta srbohrvaško.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.