Avto
107 ogledov

Policistom stroga navodila: Kaznujte voznike!

Komentarjev 19
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • wester62 19:42 21.januar 2016.

    sodeč po teh grafih je idealno da policija stavka. manj nam pobere država,manj je mrtvih na cestah in manj prometnih nesreč. a ni to idealno in končno se vidi kje je uspeh v zmanjšanju prometnih nesreč. a očitno to državi ...prikaži več ni všeč ,raje vidijo da fajn nas oglobijo in da več jih umre na cestah.potemtakem država želi da umiramo na cestah.a ni to pokvarjeno in nehumano.

  • Miran Drev 21:21 21.januar 2016.

    Absolutno, se strinjam "mb" .... pa to je naravnost noro kar pišejo ampak resnično. Čas je in to zadnji, da cerar odide.

  • mb 13:32 21.januar 2016.

    to potrjuje kar jaz že dolgo trdimslovenija je fašistična policijska država

  • maresem2 13:35 21.januar 2016.

    Policisti, odločite se ali boste na strani ljudstva ali na strani vaših nadrejenih podgan, ki jim je edina misel ropati ljudstvo. trenutno vas ljudstvo podpira, vprašanje pa je koliko časa in v kakšnih primerih.

  • Avatar Leon
    Leon 13:35 21.januar 2016.

    Saj so prometni policaji vedno bili inkasanti ! Mene nič ne preseneča .Spomnim se ,da so novembra pri 14 stopinjah preverjali zimske gume in kaznovali .

  • razerznak 13:56 21.januar 2016.

    policaji a ste z nami ali z onimi lopovi? zjasnite se ker ko bo ljudsvu poknilu potem da smo si na jasnem

  • pisava 14:43 21.januar 2016.

    Manj je policije na cesti manj je nesreč. Naj policija prične loviti dirkače in jih naj kaznujejo večkratno, in ne da se skrivajo po grmovjih in te ustavljajo za 10 km/h prekoračitve. Policaji preveč gledajo ameriške filme. Se pripelje za ...prikaži več tabo s sireno in lučmi, kar tako za hec. Kontrola pač.

  • Lavdan 15:01 21.januar 2016.

    G.P. pol tega kar si napisal je zraslo na tvojem zelniku. Rekli so jim naj delajo za kar so plačani, a ostalo si ti pripisal, da bi razburjal ljudi.

  • Avatar čavez
    čavez 16:12 21.januar 2016.

    SLOKOREJAnič ni tvoje nič ne smeš pa še to ti bodo vzeli.

  • carli55 16:34 21.januar 2016.

    gnila država z politiki vred haaaaa slovenčki mi pa kar vse mirno sprejemamo niti bog niti vrag nas ne reši več te gnile zalege

  • blueone 18:30 21.januar 2016.

    ne vem, ne vem kaj naj še rečem...

  • ojla 19:56 21.januar 2016.

    Kaj sedaj je že panika v vladi, ker so policisti premalo kasirali na prekrških. Koliko so pa policisti kasirali od vlade ??? Mi navadni državljani smo zadovoljni ,ker so naše denarnice prazne Vstrajajte v svojih zahtevah.....

  • hubertfast 08:23 22.januar 2016.

    Pač saj smo vse to vedeli, da je treba kasirati. Bravo država in njena banda, pa policajem, ki to upoštevajo.

  • valerijakregar 08:33 22.januar 2016.

    preberite članek o tem, kako minimizirajo pijani eksces sina prvega policista !ata nima nič pri tem. ;=))http://nova24tv.si/aktualno/na-mariborski-policiji-vre-fankovega-sina-ne-obravnavajo-tako-kot-vse-ostale/

  • Presvetli 08:43 22.januar 2016.

    Bodo,v to si lahko siguren!Prodali sebodo tako kot zmeraj za 10 evrov!

  • Bozidar.Frelih 15:05 21.januar 2016.

    V primeru, da policisti ne bodo ukrepali, bodo na teren napoteni vodje in njihovi pomočniki, ki bodo zaznavali kršitve in jih sporočali policistom, ki bodo zoper slednje morali ukrepati. V kolikor tudi v tem primeru policisti ne bi ukrepali, bi ...prikaži več vodje zoper policiste morali uvajati disciplinske postopke, so sporočili policijski sindikalistiA sem samo jest tolk glup, a je tole en vic o policajih? Policaj bo klical policijo?

  • nostradamus 14:49 21.januar 2016.

    takole menim upam da bo razumno vsem ko se je narod pred casom spravil na ulice je policija scitila nase vrle politike ( kar je do neke mere razumljivo) sedaj ko so policisti prisli do dna na katerem so ze ...prikaži več delavec,upokojenec,student ter mnozica brezposelnih apelirajo na drzavljane za podporo se strinjam in podpiram policiste v njihovem boju za boljsi kos kruha a upam in si zelim da policisti tega ne bodo pozabili ko bodo ulice spet polne obubozanih delavcev in vseh ostalih.

  • Harrison 06:32 22.januar 2016.

    Tudi moja podpora policistom. Pa ne zato, ker ga biksam na cesti, ampak kar je preveč je preveč. Še gate bi nam slekli, če ne bi bilo neprimerno nag hoditi naokoli !

  • Harrison 06:33 22.januar 2016.

    ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.