Svet
104 ogledov

Politični spot, ki ravznema: Vučić, peder

Komentarjev 3
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar praufo
    praufo 19:07 08.marec 2017.

    sicer pa srbi so super folk, medtem ko je hrvat gnida da ne morš verjet .. ne vem težko razumet vse je relativno blizu, geografsko mislim, ampak zakaj je tako, ne razumem, mogoče so programirai skozi religijo , ne vem

  • MihaPu 13:05 06.marec 2017.

    Jaz imam svoje tradicionalno družinsko naravno logiko in razmišljanje in sem torej HOMOFOB. Če kakšnemu kaj ne paše naj mu dildo naredi sina/hčer ali pa naj plačujejo nadomestne matere in črni trg prodaje otrok naj cveti tako kot otroci iz ...prikaži več epruvete. Sem homofob in anti-liberalec in noben zakon me ne bo ustavil biti proti sprijenim vrednotam lgbt hiv transmitter skupnosti kot si ONI želijo. Noben ne gleda in ne vidi kaj si mi želimo.

  • Avatar praufo
    praufo 14:10 06.marec 2017.

    original spot se mi zdi zelo dober in zabaven, in všeč so mi ljudje, ki niso vedno po sili nasmejani, ... no parodija ni kaj posebnega, sicer pa ne vem kaj se ukvarjamo s srbi, ... kar se pa tiče ...prikaži več vse teh lgbt spolnih variant, je pa vse skupaj čedalje bolj čudaško, bral sem, da si nekateri celo genitalije dajo porezat, da bi bli kao brezspolniki in izgledali kot vanzemalci, ... čedalje težje je bit normalen, če misliš, da si normalen, vendar ne veš več koliko si normalen ...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.