Avto
107 ogledov

Polulali se bomo v rezervoar in odpeljali naprej

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Lejla Bilković 18:15 17.julij 2016.

    Poglejte ta link: https://www.facebook.com/profile.php?id=100012671837170Toplo vam priporocam to osebo,ki mi je pomagala,ko mi je bilo v zivljenju najtezje.Imela sem velike financne tezave,dolgove iz katerih nisem videla izhoda.Z njegovo pomocjo sem se uspela vrniti ba pravo pot.Moje zivljenje ima spet smisel ...prikaži več in zato smo mu hvalezni jaz in moja druzina..Priznam bila sem zelo skepticna kar se tice teh stav,saj je veliko prevarantov v tem "poslu"in zato je resnicno tezko najti osebo,ki je iskrena in postena kot je on.Vzemite si cas in poglejte njegov profil,prepricajte se sami..Lep pozdrav!!!

  • nergač 18:29 17.julij 2016.

    Uredništvo, tukaj pri tej zgornji brezobzirnici brez etike in morale gre za očitno zlorabo in za kaznivo dejanje storjeno s pomočjo elektronskega medija. Vi pa nič? KAj lahko sploh človek pričakuje od portala kjer operirajo AF, BB in Ir. K. ...prikaži več s svojimi seksualnimi domislicami tipa "pokazala jo je" ali "poglejte to..."

  • nergač 15:38 17.julij 2016.

    saj AD BLUE je že nekaj takega in že dolgo v uporabi, le še malo nafte zraven rabimo in gre...

  • Božidar Dinič 16:49 17.julij 2016.

    veste lavdan to je kršitev pravic feministke že od nekdaj lulamo stoje sram vas bodi reva ste vabljeni na naša srečanja

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 17:13 17.julij 2016.

    Jz ne vem kje spodnji komentatorji živite. Sj že obstaja izdelek ki omogoča ženskam da ščijejo kot moški. In to že kr nekaj let.

  • h3o 17:42 17.julij 2016.

    Vi božidarste feministka? Vaš nick ni prav nič ženstven HAHA

  • Tupamaros 12:36 21.julij 2016.

    In kako se bodo polulale v rezervoar ženske?

  • Lavdan 09:31 17.julij 2016.

    Ali so že pogruntali postopek kako bodo tankale ženske.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.