Slovenija
506 ogledov

Ponarejenega bankovca ne morete zamenjati za pravega

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • izRODEk 23:34 26.junij 2016.

    Če imaš ponarejen bankovec in ga ne moreš zamenjati za pravega, osumljen pa si celo po kazenskem zakoniku je jasno, da ga boš ali uničil ali pa plasiral naprej.Poanta: živimo v zjebanem sistemu, kjer te pravzaprav silijo v ...prikaži več to, da postaneš lopov!!!V tej državi je potrebno le krasti in goljufati, pa bo vse v redu, nič se ti ne bo slabega zgodilo. Samo pošten ne smeš biti. Tedaj si ga najebal!

  • Ferluci 20:28 26.junij 2016.

    Brez veze. Če si pameten in ne veš kdo te je nategnil, greš na vaško veselico ali kakšen kafič, ki se ti je kdaj zameril ali ti ni všeč.

  • Avatar Leon
    Leon 20:38 26.junij 2016.

    To da greš na policijo je idiotsko ,ker te bodo takoj obsodili za krivega ! Največ ponarejenega denarja kroži v času dopusta v kakšnih oštarijah in tržnicah ! Zakonodajalec naj prevzame obveznost in odgovornost ,da bo z boljšim nadzorom preprečeval ...prikaži večal tovrstne kršitve .

  • zlatane 10:54 27.junij 2016.

    leta 94 sem prodal z101 in dobil ponaretih 100dem. na policiji pa so mi rekli pred 5 pričami samih policajev, da bojo mene dali na sodišče, ker onega, ki mi je dal ponareti denar ne upajo, ker je mafijaš. jaz ...prikaži več pa sem zraven sebe imel leto in pol starega sina, ki še govoril ni, kaj šele, da bi bil priča na sodišču. to je naša policija, sami so si krivi, da je biti policaj najbolj osovražen poklic na svetu

  • kapibara 08:56 27.junij 2016.

    Prejel kovanec za 2 BiH marki.. - žal to ugotovil šele doma.. :-(- naslednji dan je zamenjal lastnika..- od takrat naprej, na licu mesta, pogledam hrbet kovanca, da nima sove..

  • JONIJONI 20:50 26.junij 2016.

    Od prodajalke v trgovini sem dobil 500 lir namesto 2€, to sem pa opazil šele v naslednji trgovini čez približno pol ure. Ker je bil edini kovanec sem se vrnil k prodajalki in povedal kaj mi je dala, ona pa, ...prikaži več da ni res.Glede na dejanje prodajalke je tudi od mene šel par dni kasneje kot kovanec za 2€.Isto bi naredil z bankovcem.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.