Magazin /magazin/vip
303 ogledov

Popolnoma znorel: Karim se je pokazal v novi luči

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar gujdek
    gujdek 09:02 21.maj 2017.

    Če bi tale odvratnež z gornje slike mene tako žalil, kot sem imel priliko videti, da je nekatere, bi mi pred kamero požrl celo ribo, in to surovo, če ne pa bi mu z jajc naredil šato. Kaj si te ...prikaži več misli, napuhanec debeli??!

  • Ferluci 08:16 19.maj 2017.

    Saj ni čudno da je ponorel, ko pa sta se dva nesposobna modela, ki sta se borila za obstoj med sotekmovalci, dobesedno norčevala iz njega in iz kuharije.

  • Avatar skeptik
    skeptik 09:38 19.maj 2017.

    Kljub temu, da je bilo malce zaigrano, so bile kritike več kot upravičene. Me veseli, da so se sodniki odločili tako, kot so se. Oba domov je bila edina pametna odločitev in pošteno do ostalih, ki se res trudijo

  • Thomy 10:02 19.maj 2017.

    Če se sodniki malo potrudijo, lahko zaključijo to neposrečeno edicijo Master Chefa že naslednji teden. Dva ven na oddajo, dajo tisti pokal in adijo v pozabo.

  • pje 10:25 19.maj 2017.

    Res je Karim pravilno pokomentiral od tega nadutega Sašota jed. Kar me je še včeraj zmotilo pa je ove Salome. Tudi tebi Salome bodo ploskali in se za tabo smejali, ko boš letel domov brez skrbi. Tako, kot ti drugim bodo drugi tebi.

  • Žirafa 19:56 19.maj 2017.

    Znorel na tekmovalca? Od kdaj znoriš na koga?

  • Avatar skeptik
    skeptik 10:43 19.maj 2017.

    Salome je včeraj tudi mene negativno presenetil(a).... Škoda

  • wolf.ata 11:25 19.maj 2017.

    VSE PRAV,AMPAK TAKO NAJ SE OBNAŠA DOMA DO SVOJIH,ne pa na tv v šovu in do ostalih,vsak človek ima svojo čast in dobro ime,ker je to maltretiranje,ta je za domov,dol med svoje sladoledarje,pika

  • patrijarh 11:44 19.maj 2017.

    Ata---šaha se prim,pomirja.Kuhno pa pust bol izkušenim.

  • patrijarh 11:46 19.maj 2017.

    skeptik --zakaj že te je presenetila.Tukaj je igra za 50.000.Ne razumem.

  • Avatar skeptik
    skeptik 11:52 19.maj 2017.

    Presenetia me je s privoščljivostjo, kar do zdaj ni bila njena lastnost (razen v pozitivnem). Vem, da se je boj razvnel, ampak vseeno.... NE smeš čez svoja načela

  • Avatar skeptik
    skeptik 11:53 19.maj 2017.

    Očitno še nikoli nisi videl Gordona v akciji. Proti njemu je bil Karim "peacekeeper".....

  • wolf.ata 16:28 19.maj 2017.

    gledam Gordona,toda on tam rešuje kuhinje-delujoče,ki so v razsulu,zamazane in zanemarjene,nehigienske,tole pa je šou,kdo zmore in zna skuhati bolje,razlika je že v bistvu,ja in patrijarh pazi na zdravje,vroče je zunaj,pritiska,ha,ha

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.