Slovenija /slovenija/crna-kronika
34 ogledov

Porezal ženo, dojenčka vrgel z balkona

Komentarjev 15
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar olor
    olor 11:42 17.maj 2016.

    Groza! Kako je bolan svet.

  • patron 11:44 17.maj 2016.

    SKLEPAM, DA JE MUSLIM.... po imenih.......

  • nergač 11:49 17.maj 2016.

    David L? Prej jud.

  • kapibara 13:49 17.maj 2016.

    Evo ti merkelca: Molti-kulti-vator.. !!

  • kapibara 14:30 17.maj 2016.

    Janze M 8uslić).. samo državljan SLO.. !!

  • kapibara 16:09 17.maj 2016.

    Vsak berač svojo malho hvali..

  • kapibara 16:10 17.maj 2016.

    Odvisno pri katerih multi-kulti se nesreče zgodijo..

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 16:52 17.maj 2016.

    Te daje paranoja?

  • reider 20:03 17.maj 2016.

    PA ja nisi tega komaj sedaj ugotovil...NA bruhanje mi gre tem bolj, čim dlje ko živim.

  • Samo Rezar 11:29 18.maj 2016.

    Jao,jao.Kaksni napadalni odgovori. Pomisli malo, da si s svojim napadalnim nacinom odgovora postala slovenec-slovencu-PEZDETLO NASTROJENO!

  • Igor Đukanović 14:53 17.maj 2016.

    David je eno najpogostejših imen med slovenskimi muslimani.

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 16:59 17.maj 2016.

    To je tako ko si človek želi podrediti vsako ped življenja svojega partnerja. Nikoli nisi lastnik svojega partnerja če res ljubiš svojega partnerja, če si pa z njim obseden greš pa v ekstreme. Treba je imet zdravo mero ljubezni ne ...prikaži več pa dopustit da ti uide iz rok v obsesijo.\s\sMene je tud že marsikdo globoko prizadel pa zato nisem in nikoli ne bi šel česa takega počet. Treba je sprejet bolečino če te kdo prizadane. Nič ne opravičuje dejanj ki jih je David naredil, popolnoma nič, pod nobenimi pogoji. To dejanje je pošastno in sam upam lahko da bodo preživeli otroci uspeli nekoč zaživet kljub tej tragediji. Čeprav težko...

  • marabunta 14:50 17.maj 2016.

    in kakšna bo kazen za tega iztirjenca???....nobena dovolj visoka

  • Igor Đukanović 14:55 17.maj 2016.

    Ta komentar me zelo asocira na prometne nesreče. Policija ima včasih več dela z zijali kot reševalci s pomočjo ponesrečencem.

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 16:51 17.maj 2016.

    Ma kakšen musliman. Kot prvo muslimani se ne tetovirajo in ne tolerirajo nobenega tetoviranja, kot drugo nima tipične muslimanske bradice, kot tretje: David je zate muslimansko ime!? Od kdaj ??? A te mal paranoja daje ?Sej pol pa ...prikaži več ni čudn da tok sovražš muslimane če jih pa vidš tud tm kjer jih ni. Priporočam ti obisk psihoterapevta.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.