Slovenija
235 ogledov

Poroka da, posvojitev ne

Komentarjev 16
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • h3o 13:34 12.november 2014.

    če dva geja posvojita otroka, ga bosta vzgojila v geja...Na papirju lahko pričakujemo marsikaj, v praksi pa bo to najbolj verjetno. Sporen je tudi odvzem otroka paru in dajanje otroka gejem. Pa tudi verjamem, da se bo marsikateri odrasel posvojeni otrok ''fental''

  • e3a270401251128a99dad64d634a7bfcbc51c7a5 19:02 12.november 2014.

    Tudi pri gejih so žal pedofili. Je pa zanimivo to, da statistično je največ poročenih heteroseksualnih moških, ki jih zanimajo mlade deklice ... tako, da tu teorija, da je pedofilija samo med geji odpade. Po drugi strani me pa zanima ...prikaži več kaj bi potem povedali na to, da imata dva geja hčerko? A pol boste napisali pa da pogrešata žensko in jo bosta zato zlorabljala?? Primitiven narod.

  • Papaja Popi 08:56 12.november 2014.

    Pravilno, da posvojitev ne bo, ker ko bo otrok zlorabljen bo prepozno.

  • kapibara 09:49 12.november 2014.

    Lezbače na sidikalno zabavo+ hederi prav tako..alko dela svoje..

  • Uroš Košir ヅ 10:29 12.november 2014.

    in kje ti vidiš povezavo med zlorabljanjem otrok in homoseksualnostjo???

  • Ferluci 11:07 12.november 2014.

    Očitno še nisi slišal za pedofile. Njim se dviguje na vse, kar se premika.

  • Ferluci 11:27 12.november 2014.

    Očitno za korelacijo med pedofili in homiji še nisi slišal. To so pač dejstva, na žalost!

  • kapibara 11:38 12.november 2014.

    V vrtcu se otroci zravsajo in eden reče drugemu: Jutri bom pa očija v vrtec pripeljal.. drugi mu pa odvrne: Jest bom pa dva očija pripeljal..

  • samo.jst 14:22 12.november 2014.

    hehe, kaj pa ta fora ko en mulc reče drugmu: "Moj oči je policaj in ima pištolo, pa te bo ustrelil", drug pa mu reče "Moja očija sta geja in bosta pof* tebe in tvojga očija" :)

  • e3a270401251128a99dad64d634a7bfcbc51c7a5 18:58 12.november 2014.

    Ogabne prizore? Če se ti zdi ogabno, da se poljubljata dva moška ti res ne morem pomagat, se pač obrni stran. Če pa s tem misliš na sex potem pa ne vem ali to pomeni, da ti svojim otrokom dovoliš, ...prikaži več da sodelujejo zraven pri tvojih spolnih aktivnostih? Verjetno ne ... kaj je potem ogaben prizor?

  • radsemastimzmesom 09:11 13.november 2014.

    Da se dva moška košujeta je čisto zadosti. Če bi jaz to mogel gledat celo svojo mladost ... Že ta slika z Miho iz Kmetije na naslovnici članka je ogabna.

  • radsemastimzmesom 11:48 13.november 2014.

    No, sedaj pa si malo poglej kdo je ta dr. Andreja Hočevar in boš takoj ugotovil s katerim namenom je takšno besedilo napisala v svojo korist.

  • mirko 11:24 12.november 2014.

    Pedofil se spolno vzburi le na mladoletno osebo oziroma na otroka. Gayi in lezbike pa samo na odraslo osebo istega spola, pod pogojem, da med njima deluje kemija simpatije in je popolnoma na svobodni odločitvi vsakega izmed njiju. Razumeš razliko ...prikaži več ?! Verjetno jo za tebe ni.

  • radsemastimzmesom 15:28 12.november 2014.

    Oz. ko bo otrok odrasel, začel razmišljati s svojo glavo in ko se bo začel zavedati, kako je moral živeti vso svojo mladost, se bodo najverjetneje začele dogajati grozljive reči. Saj vemo, da so pedri večinoma fizično šibkejši od normalnih ...prikaži več moških, tako da bo oba z lahkoto "pregazil", ko bo ugotovil, da sploh ni njun sin in da sta ona 2 odločala o tem, da je moral živeti z njima in gledati razne ogabne prizore v njegovi mladosti brez lastnega odločanja. Najbolje, da že sedaj preprečimo takšne zadeve, kajti kasneje ne bo več časa za izgovore tipa: VI VSI STE HOMOFOBI.

  • ledemagog 10:53 13.november 2014.

    ahm. Raziskave so pokazale da OTROCI ki odraščajo v gejevskih oz. homoseksualnih družinah so v končnem obdobju svojega odraščanja bolj uspešni v šolah in v službah + to da le 0.5% otrok ki odraščajo v takih družinah se isto spolno ...prikaži več usmeri (zanemarljivo). Izvolte malo za čitat >>( Otroci v družinah gejev in lezbijk - dLib.si ). tko da je moje mnenje o vas da ste en kup bedakou in stereotipov ki sklepajo zaključke takih tem iz svojega enega nevrona ki veže vašo glavo na tiču in direktna povezava do ust, mene bi blo sram tak hodit po svetu, pa lep dan vam želim.

  • radsemastimzmesom 09:23 12.november 2014.

    Čakamo na komentar Vojčeka Višenhoverskega oz. komentar Miha s Kmetije.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.