Slovenija
50 ogledov

Poslanec PS prepisal magistrsko nalogo

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Oseba_ 07:32 17.julij 2012.

    Adijo diploma ?

  • vrtnica 07:49 17.julij 2012.

    No,saj ta tip mi je bil sumljiv že kot Zastopnik bolnikovih pravic v MB......

  • vladek 07:55 17.julij 2012.

    V PS se kaj takega ne dogaja.Spet bodo "protestirali"proti JJ da je tole konstrukt ha ha ha ,nič se ne bo zgodilo,dokler ih ščiti mali m.k.

  • Darko 08:22 17.julij 2012.

    Obstrukcija nad samim seboj, hi hi

  • 1111 08:57 17.julij 2012.

    ...nagnat iz državnega zbora, pa brez nadomestila na cesto, vred z Simčičem in Vogrinom...kakšni samostojni bebci...na cesto!!!!!!!

  • mr.big 09:47 17.julij 2012.

    kako hitro je bil umaknjen iz naslovnice - le zakaj ?? Poslanca SDS so žvečili na naslovnici skoraj cel dan ?!?!

  • Darko 10:09 17.julij 2012.

    to drži mr.bigsamo ne smeva se vtikat v uredniško politiko, a veš no

  • izRODEk 10:33 17.julij 2012.

    http://www.reporter.si/sites/default/files/files/Scan_Doc0018.pdf

  • ikilled 10:47 17.julij 2012.

    >"Nisem prepisoval in nimam slabe vesti," je za današnji Večer dejal Ambrožič.Resnico govori, seveda ni prepisal. Plačal je nekoga da napiše diplomsko nalogo namesto njega a žal pa mu jo je le-ta je prepisal.

  • bojovi 11:46 17.julij 2012.

    "Janševa vlada z najnižjo podporo"Mislim da sem vse povedal. Drugače pa če Vizjak ni odstopil ki je 20x slabši, potem tudi ta ne rabi, da še omenim, da je Ambrožič prepisal iz svoje knjige ki jo je objavil ...prikaži več in je podpisan kot avtor knjige in ne katerega koli drugega, tako da to ni plagiatorstvo. Tako kot sem napisal "Janševa vlada z najnižjo podporo".

  • dragec 14:58 17.julij 2012.

    ja adio diploma, samo ne v Sloveniji. Ali je razveljavljena diploma Jakliču, Simčiču kaj pa človeka z tremi diplomami iz SDS. Bolj tupastega človeka nisem videl, pa še poslanec. zato nam tako dobro gre.

  • dragec 09:36 18.julij 2012.

    Ni ga plačaj, enostavno je kopiral. Imam prav, naše univerze in visoko šolstvo so v krizi. Veliko takoimenovanih visokoizobražencev pravi, saj res je, diplomo sem prepisaj, moj je samo uvod (pa tudi v angleščini) in nekaj sem se potrudil, ...prikaži več da sem sestavil končni de. drugo, niti nevem, kaj sem kopiral. Jaz bi kaznoval tudi mentorja. saj on odobri dispozicijo, spremlja izdelavo diplome in na koncu odobri, a ne?

  • anonimni12 10:32 18.julij 2012.

    a se je predsednik drzave ze odzval? Pri Simcicu je takoj komentiral, pa je slo za osnovno solo

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.