Slovenija
3728 ogledov

Ukrep kot posledica smrti otroka v razgretem avtu

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • samo.jst 10:53 05.julij 2023.

    Junkiji... smilijo se mi otroci v takšnih zvezah, ker so VEDNO obravnavani kot odvečno breme. Za takšne ljudi ni drugega kot jim odvzet ostale otroke, njih pa kemično kastrirati in vršt v zapor na prisilno delo.

  • Željko 11:15 05.julij 2023.

    CDS in njene odgovorne v zapor!

  • Ender3 13:07 05.julij 2023.

    Sedaj je malce pozno za ukrepanje..In odgovorne tudi to ne bo izučilo..Kaj sploh počnejo ob vsem ne/delu..

  • Luksi 13:09 05.julij 2023.

    Na žalost standard za slovenistan. Otroke, ki jim popolnoma nič ne manjka je potrebno odvzemati, tistim, ki imajo res težave se pa pomoči ne nudi. Banda pokvarjena

  • atamama 15:56 05.julij 2023.

    In počasi bomo začeli gledati pod lupo CSD-je. Saj ni treba pod lupo, morda samo od daleč, ker od blizu bo morda še smrdelo. V začetku junija sem obiskal Dolenjsko. Sredi dopoldneva v nakupovalnem centru kopica šoloobveznih otrok se razprši, ...prikaži več, trgovci pa v paniko. 2 varnostnika pokličeta Policijo, iz parkirišča vstopijo starši teh otrok in napadejo varnostnike. Slovenskih besed je malo, policisti profesionalno umirijo zadevo. Ampak, ali je CSD reagiral, ko so ga policisti obvestili, .......

    • atamama 16:00 05.julij 2023.

      .....da otroci niso v šoli? Kako je reagirala šola, ki ni imeal teh otrok pri pouku? Kakšne sankcije so uvedli proti staršem, ker ne pošiljajo otrok v šolo? Veliko vprašanj. Pa mi znanec reče naj ne ''pi...dim, ker so delavke ...prikaži več na CSD-ju samo ljudje, da se pač bojijo ukrepati proti tem staršem te etične manjšine. Kam smo pripluli? In kam nas to pelje?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.