Slovenija
25 ogledov

Poslej (res) samo še do Izole?

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • novispenjac 14:09 02.februar 2016.

    ČateŠke ne ČateŽke toplice, mati mila...

  • Žurnalček 21:05 24.januar 2016.

    Edino pravilno ! Daj bože , da tudi pri nas uvedejo vize za takšne "turiste "!

  • malonaokoli 07:55 25.januar 2016.

    tudi sam sem pogosto potoval službeno a tudi res je, da takrat ni bilo časa, da bi si ogledal mesta kot turist...sem pa vesel, da je fotografija tako napredovala, da si z veseljem iz kavča ogledam potopisne oddaje in vidim ...prikaži več to, kar mi raziskovalci v krasni tehniki ponudijo od blizu.Tako da si lahko vzamem tudi več časa za ogled kakšne Katedrale-od blizu...Življenje na vikendu pa zna tudi razveseliti dušo, ko s prijatelji skuhamo kaj iz domačega pridelka. Tudi doma je lepo, če to vidiš.

  • Zmago 08:19 25.januar 2016.

    Drži. Tudi mene je vleklo, toliko da sem spoznal arabsko vsiljivost,..... pa njihovo kulturo....ko naprimer v Matmati živijo ko ..... surikate !! Ampak.......ženske nekam vleče ??https://www.youtube.com/watch?v=S0U33EEts5s

  • malonaokoli 07:55 25.januar 2016.

    tudi sam sem pogosto potoval službeno a tudi res je, da takrat ni bilo časa, da bi si ogledal mesta kot turist...sem pa vesel, da je fotografija tako napredovala, da si z veseljem iz kavča ogledam potopisne oddaje in vidim ...prikaži več to, kar mi raziskovalci v krasni tehniki ponudijo od blizu.Tako da si lahko vzamem tudi več časa za ogled kakšne Katedrale-od blizu...Življenje na vikendu pa zna tudi razveseliti dušo, ko s prijatelji skuhamo kaj iz domačega pridelka. Tudi doma je lepo, če to vidiš.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.