Slovenija
201 ogledov

"Poslovanje E-Gradnje nenavadno"

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mr.big 12:41 29.september 2012.

    to je le kaplja v morje njihov nečednih poslov !!!!!!

  • mukotrpni 13:34 29.september 2012.

    lepo ,postavimo Jankoviča za predsednika vlade. Noben ne bo delal denar se bo nakazoval na račun,kot v pravljici....

  • KLOBO 15:17 29.september 2012.

    Predsednica Martina !! jaz bi ti kar v žaklju prinesel nekaj denarja, ker v slovenske banke ne zaupam! Počakaj danes zvečer pred "Prešernom", pridem s zeleno samokolnico !

  • Veteran 22:04 29.september 2012.

    Tudi tukaj je nemogoče izraziti mnenje proti Jankoviću, pokvarjeno novinarstvo!!!

  • privat 08:15 30.september 2012.

    Halooo policija...kaj ni že čas da nekaj naredite bebci nesposobni!! Srbski bedaki se že smejejo Slovenski inteligenci..

  • Trsten 12:59 29.september 2012.

    V četrtek sem poslušal izvedenca in svetovalca davčne stroke. Zoki bo cepljen le, če mu dokažejo utajo davkov. Tisto njegovo pošiljanje silnih milionov na razne račune je brezpredmetno. Mafijska družina JankoviĆ ima dobrega odvetnika tako kot Boter.Pa vendarle bodo ...prikaži več šli vsi Zokiji sedet ali pa bodo pobegnili in poniknili v puščavo.Tam jih bom šel tudi jaz iskat pa če tudi zapravim vse prihranke.Ta golazen je nam LJ pokradla vse. Zdaj pa se ti trenirkarji še norca delajo iz nas.

  • timslum 15:01 29.september 2012.

    Torej bodo Jankoviće očitno morali preganjati tudi Hrvati.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.